Results 1 to 8 of 8

Yetkililer iyi günler lütfen yardim edin..

ALTAR SERVERİ-Today is the last day of premıum service,Account creation abuse ibaresi ile karşılaştım.
    Senelerdir bu oyunu oynarım üyeliğe 2 gün önce dc pre ver cash cekdim.Herhangi bir illegal program hayatım boyunca kullanmadım.Hesabımın açılmasını istiyorum.
    ALTAR SERVERİ----PM:KANKAA
    İncelenip hemen açılmasını istiyorum dc premıum boşa gidiyor...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, bu konuda destek almanız için bilet göndermeniz gerekiyor.
    Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Yukarıda belirtildiği gibi bilet göndermeniz gerekiyor. Biletinizi Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden göndermelisiniz. Bu süreçte, biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin, aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilet göndermeye çalıştığınızda problem yaşamanız durumunda CTRL+F5 kombinasyonu ile ya da farklı bir tarayıcı kullanarak göndermeyi tekrar deneyebilirsiniz.

Bilginize,

Hemen ticket atmıştım halen beklemekteyim lütfen yardım edin ticket değerlendirilsin.DC Pre ve zamanım boşa gidiyor...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by NowForDoganAmca View Post
    Hemen ticket atmıştım halen beklemekteyim lütfen yardım edin ticket değerlendirilsin.DC Pre ve zamanım boşa gidiyor...
    Selam,

Bilet gönderdiyseniz lütfen bu süreçte ek bir bilet göndermeyiniz ve biletinizi güncellemeyiniz. Bu işlemler bilete gelecek olan yanıt süresini uzatmaktadır, bu nedenle bilete gelecek olan yanıtı beklemek en doğru olanıdır.

Anlayışınız için teşekkürler.

Tahmini ne kadar sürer madur konumunda oldum illegal kullandıysam versinler cezamı ama kullanmadım.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NowForDoganAmca View Post
    Tahmini ne kadar sürer madur konumunda oldum illegal kullandıysam versinler cezamı ama kullanmadım.
    Destek ekibi tarafınıza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Mağdur olmasam ne ticket atarım ne size yazarım sizin faydanız olur inşallah teşekkür ederim