Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 107
    Quote Originally Posted by IAntagonist View Post
    Oyuncunun bir şey değiştirebildiği nerde görülmüş, tek bir önerinin bile istenip değiştiğini görmedim, görmeyeceğiz de. yapımcı firma kendi çıkarları doğrultusunda güncellemer getiriyor. Bu arada açtığın konudaki fikirlerini destekliyorum ama bizim uğraşmamız hep boşa ve nafile oluyor.
    Pazarda 10 gbden fazla item koyulmaması , 20gbye çıkarıldı.
    Pazarda kurianların fazla yer kaplaması sorunu - kurianların boyutları küçültüldü.
    Daha bir çok gelişme oldu hepsini sayamayacağım. İnsanlar birşeyleri çok fazla isteyince , geç de olsa onu veriyorlar.Legal oyuncuların bu tarz güncellemelerde ısrarcı olması lazım.Mesela bana ne ramazan etkinliğinden ? bana macroyu illegali engellemek için nasıl bir güncelleme geldiği önemli.Bişeyler geliyor ve bu söylediğim güncellemeler de gelecek er ya da geç.Hatta sana bir örnek daha veriyim %99 eminim ki yakında Pm'lere de tekrar bir güncelleme gelecek çünkü çok fazla şikayet aldı.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cheatreportcu07 View Post
    Pazarda 10 gbden fazla item koyulmaması , 20gbye çıkarıldı.
    Pazarda kurianların fazla yer kaplaması sorunu - kurianların boyutları küçültüldü.
    Daha bir çok gelişme oldu hepsini sayamayacağım. İnsanlar birşeyleri çok fazla isteyince , geç de olsa onu veriyorlar.Legal oyuncuların bu tarz güncellemelerde ısrarcı olması lazım.Mesela bana ne ramazan etkinliğinden ? bana macroyu illegali engellemek için nasıl bir güncelleme geldiği önemli.Bişeyler geliyor ve bu söylediğim güncellemeler de gelecek er ya da geç.Hatta sana bir örnek daha veriyim %99 eminim ki yakında Pm'lere de tekrar bir güncelleme gelecek çünkü çok fazla şikayet aldı.
    Yapımcı firma kendi aklına gelen fikirleri sokuyor bunlar oyuncuların istekleriyle aynı kesişim kümesi içinde ve oynanabilirliğe katkısı çok az örnekler, hani nerde makro sorununa çözüm, felankor hırsızlarına çözüm, delosta yıllardır makroyla, tPT İLE KASANLAR VAR, demek istediğim kafasına eserse değiştiriyor yapımcı firma

Kafasına eserse yapmıyor , oyuncunun isteklerine de önem veriyor.

Senior Member
    macroreporter07 kardeş niyetin delos'ta bir şey yapmak mı yoksa makroya karşı mısın?

devamlı delos delos delos. Görevleri vardı ona gittim bir daha gitmedim.

Sen niye hep Delos'tasın?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    macroreporter07 kardeş niyetin delos'ta bir şey yapmak mı yoksa makroya karşı mısın?

Biraz kafan çalısıyorsa ve genie yerine 1-2 saat elle farm yaparsan 5-6 saatlik genie farmına eşit kazanıyorsun. Şahsen ben öyle yaptım salgın döneminde.

Çünkü delostaki kişiler macro ile kasıyorlar.Bu kadar zor olmamalı algılamak

Senior Member
    Quote Originally Posted by cheatreportcu07 View Post
    Çünkü delostaki kişiler macro ile kasıyorlar.Bu kadar zor olmamalı algılamak
    Sadece delos mu makrocu? Her yerde var.
    Bunu algılamak zor olmasa gerek

Senin olay hep delos üstüne.

Aynen kardeşim hep delos hep delos.
    Hiçbişey bilmiyorsunuz bari bilmediğiniz şeye yorum yapmayın.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-14-2020 at 10:39 PM.

Eğer delosta kasmak isteseydim çoktan almıştım istediğim slotu.Benim kimsenin parasında gözüm yok ki zaten oradaki ekibin toplamının hayatları boyunca kazanamayacakları kadar param var zaten. Amacım sevdiğim oyunu temiz şekilde oynamak. Senin de o ekibin içinde olduğunu biliyorum zaten boşa yorma kendini başkasıymış gibi.Bütün konularıma gelip olumsuz yorum yapıyorsun. Şurda karşı çıkan tek sensin. Hadi diyelim ki tek derdim delos olsun ,ne fark eder ? macro ile kasılmasını haklı mı çıkarır ?

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    İçeride işe yarar drop atan 3-5 mob var. 3 tane de görev yapılan mob var. Isiloon dahil o üç beş mobu CZ'ye taşıyacaksın. Geri kalan mobları komple sileceksin. Delos'u da kapatacaksın. Bu kadar basit aslında. Böylece level sınırı 70 levelde korunmuş olur hem.