Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 107

Delos ile ilgili macro-savar güncelleme( Öneri )

100lerce char macroda kasıyor str priestlerle ts basıp koruyorlar.24 saat kasıyorlar ve diğer oyuncuların haklarını gasp ediyorlar. Legal oynayan adamlar günde max 20m 30m kasabiliyorken bu adamların 1 günde 4-5 gb kasması

1-Delosa girişler +70 level olabilir.
    2-Her slota dungeon knight koyulabilir.
    3- İçeride pt kurulması yasaklanabilir.
    4- Chaos veya arena gibi herkesin birbirine dalabildiği bir alan haline getirilebilir.
    5- Coin ve abys gem dropları ciddi oranda düşürülebilir.
    6- Öldüğünde np gitme sistemi getirilebilir.Kesene 1 np gider , kesilenden 50 np azalır.Böylelikle npt'nin de önüne geçilmiş olunur.Npsiz girilmez
    7- Yaratıklara alan skillerinin işlememesi.(BU EN ÖNEMLİSİ)
    8- Warriorun provoke skillinin delosta çalışmaması. Mage'nin blink ve tp skillerine block koyulabiliyorsa warriorun provoke skilline de block koyulabilir bence.
    9- Yaratıkların sayılarının azaltılması.Her slotta max 10 tane olacak şekilde.
    10- 1 tane GM'in girip macrocuları hergün zevkle banlaması.
    11- Kimsenin birbirine dalamaması.Bu da çözüm olabilir.
    12- İçeride ts basılamaması , böylelikle battle priest ile ts basıp ölümsüz gibi bişey olamazlar.
    13- En kötü ihtimalle delosun kapatılması ve abys gemlerin czdeki ardreamdaki ve basedeki yaratıkların içine yerleştirilmesi.
    14- İçeride bir başkasına heal vb skillerin atılamaması.

Bu güncellemelerden biri veya birkaçı getirilirse Delos ile ilgili bütün macro şikayetlerinden kurtulmuş oluruz. Özellikle 7 ve 8 numara. Herkese teşekkürler.
    Last edited by cheatreportcu07; 07-07-2020 at 06:55 PM.

Ayrıca bu kişiler gelen herkese küfür ediyorlar.Öyle reportlamayla falan bitecek gibi de değiller çünkü sayıları 3-5 değil baya baya 50yi aşkın ve sadece Sirius'tan bahsediyorum.Lütfen artık bir güncelleme gelsin.

GM görünmez olarak slotlarda dolaşamıyor mu ? Her 43 saniyede 1 skill kullanıyorlar. Slotta provokeyi attıktan 40 saniye sonra o karakteri başka bir noktaya çekebilir ve net şekilde macro olduğunu görebilir.Bunu yapması ve hepsini temizlemesi 1 saatten az süresini alır.

Durum o kadar vahim ki kutuyu bile macroya toplatıyorlar. Görseniz kafayı yersiniz cidden.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Boşa yormuşsun kanka kendini buraya bizi dikkate alabilecek biri gelmedi ve gelmeyecek, knightta beyin isteyen bir değişiklik olmadı olmuyor olmayacak, bu duyarsızlık ve işini iyi yapamayanlar yüzünden ne yazık ki

Senior Member
    Oyunda Aktif GM'den başka çözüm yok.

Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Benim önerim gayet de delos macrocularının sonu olur yani.Özellikle alan skillerinin işlememesi.Harika bir güncelleme olur.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Öyle bir şey yokki knk oyun kendi çarkında dönüyor umurlarında degil bence yapımcının da, nttgame de boşverdi her türlü kazanıyorum diye..

Quote Originally Posted by IAntagonist View Post
    Boşa yormuşsun kanka kendini buraya bizi dikkate alabilecek biri gelmedi ve gelmeyecek, knightta beyin isteyen bir değişiklik olmadı olmuyor olmayacak, bu duyarsızlık ve işini iyi yapamayanlar yüzünden ne yazık ki
    Ben daha önceden bişeylerin değişebildiğini gördüm ve bu yüzden de umutluyum. Gelir mi bilmiyorum ama oyunların akibeti onu oynayanların isteklerine göre şekillenir.Siz nasıl bir oyun oynamak istediğiniz konusunda ısrarcı olursanız onlar da size o oyunu vermek zorunda kalırlar. Arz - talep.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cheatreportcu07 View Post
    Ben daha önceden bişeylerin değişebildiğini gördüm ve bu yüzden de umutluyum. Gelir mi bilmiyorum ama oyunların akibeti onu oynayanların isteklerine göre şekillenir.Siz nasıl bir oyun oynamak istediğiniz konusunda ısrarcı olursanız onlar da size o oyunu vermek zorunda kalırlar. Arz - talep.
    Oyuncunun bir şey değiştirebildiği nerde görülmüş, tek bir önerinin bile istenip değiştiğini görmedim, görmeyeceğiz de. yapımcı firma kendi çıkarları doğrultusunda güncellemer getiriyor. Bu arada açtığın konudaki fikirlerini destekliyorum ama bizim uğraşmamız hep boşa ve nafile oluyor.