Results 1 to 7 of 7
    Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Question UTC'ye Girebilmek ?

Herkesin bildiği gibi UTC ye girişler tamamen hız üzerine. İnterneti hızlı olan , bilgisayar sistemi iyi olan kişiler hep bir adım önde. UTC de JR gibi yukardan yazı da geçmiyor. Dürüst oyuncular saniye tutarak, soldan isim takip ederek ve ya sürekli tıklayarak girmeye çalışıyor. Son 8 haftadır UTC ye giremiyorum. Ben 7/24 online olan, sürekli pus kullanan aktif bir oyuncuyum. Fakat haftada 1 oyuna giren, elinde yamuk bowla dolaşan, premiumsuz, hiç görmediğim tipler her hafta UTC'den drop düşürüyor. Bu tip kişilerin özellikle son zamanlarda artan şekilde Macro gibi programlar kullandığını çevreden duyuyorum. UTC ye kesinlikle yeni bir yöntem getirilmeli. Ama bu yöntem en başta emek verenleri koruyacak şekilde tasarlanmalı. Jr gibi mi olur Chaos gibi mi olur bilemiyorum. Sadece hıza dayalı bir sistem olmamalı. Mevcut düzende ben ve benim gibi oynayan pek çok dürüst kullanıcı mağduriyet yaşayabiliyor. Bilginize sunuyor ve buna en kısa sürede bir çözüm getirileceğine inanıyorum.

Senior Member Vrij's Avatar
    En kısa zaman demişsin de moralini bozmak gibi olmasın da UTC açıldıgından beri bir çözüm gelmedi

Senior Member
    birşeyi yapıyorlar sonra doğasına bırakıyorlar sıfır ilgi biz alıştık sende alışıcaksın

oyunda çok dengesizlik var ve ben bıktım bıraktım sildim kurtuldum sizde bırakın silin kurtulun

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Butonu basılı tutup tam zamanlama ile bırakman gerek veya Location kısmını takiple yada pencereyi ayarlayıp sürekli basarak; Bende kaldığım zaman birton kuruntu yapıyor olsam da öngörüldüğü şekliyle alıyor sonuçta... Knight Online ın PC yi kasmaması gerek. Oyuncu kitlesinin büyük çoğunluğu Eski Bilgisayarlara veya TTNet e mahrum. TürkNet diyenler de olacak ama orada Çifte Standart var. Akşamları kopmalar falan. Zırt Bırt DC ol dur..

UTC konusu Çok Aşırı derecede Beleş bir Etkinlik.
    Hiçbir Risk almadan Castleden tıklayıp giriyorsun. İçeriden Pantus/Ararat/Azagai gibi acayip güçlü itemler düştüğü halde bile bu derece beleş bir etkinlik. UTC bence CZ ye taşınmalı.. PK yı + Monimenti kesen IRK girebilmeli. Girmeye çalışan ezikleri de, PK yı kaybeden kesmeli ki; Oyunda Güçlenmenin, Ekip olmanın, Birlikte hareket etmenin falan önemi anlaşılsın.

Dün misal savaş vardı; Gordion Kraliçesi (Kız Mage) oturun da Savaş kazanmayı umut edin falan diye isyanlardaydı
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    girme koşulları değiştirilsin 80 lwl ve np şartı getirilsin sorun kökünden çözülecektir

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Serverda yamuk bowlu bir adam var mesela chitin set ile takılıyor. Son 3 haftada UTC den 2 pontus ring, 1 azagai aldı. İtem dizmek gibi bir derdi de yok hani dropları satayım charı sağlamlaştırayım diye düşünmüyor. Ben aşırı aktif bir player olarak 3 haftada 1 pontus ring parası çıkaramıyorum.
    Bu şuna benziyor. Hepimiz inşatta ağır şartlar altında çalışıyoruz günde 12 saat, kan ter içinde. Ama aynı inşaatte adamın biri hamağı kurmuş, mangalı yakmış, yan gelip yatarak her ay bizden 4 katı fazla maaş alıyor. Şu anki UTC işte buna olanak sağlıyor. Yetkililerden ricam buna yeni bir formül bulunması. Misal her hafta 10k np kasanlar girebilsin ve ya arkadaşın dediği gibi CZ de aktif bir pk sistemi ile olabilir, tamamen atıyorum. Güzel bir formül geliştirilebilir.

Tags for this Thread