Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Gece FT Etkinliğinin Saati Hakkında

Gece Saat 3'teki Ft etkinliğinin geç saatte olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi uykusundan uyanıp giriyor veya hiç uyumuyor. Bu etkinliğin daha uygun bir saate alınması hakkında oylama yapacaktım fakat nereden yapıldığını bilmiyorum.

Mesela akşam saat 01.00 da hiç bir etkinlik yok o saate alınabilir.

Oyundaki her etkinliğe girmek zorundasın gibi bir şey yok. Uykusundan feragat edenler oyunda kazanıyor. win win

Senior Member
    zor değilde sabah jr den öncesi çok cix olur takım bozulmamış olur

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    zor değilde sabah jr den öncesi çok cix olur takım bozulmamış olur
    etkinlik saatlerini değiştireceklerini zannetmiyorum ama gece 3 yerine akşam jr si gibi sabah jr öncesine ft alınması çok daha güzel olabilir tüm oyuncular adına
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    etkinlik saatlerini değiştireceklerini zannetmiyorum ama gece 3 yerine akşam jr si gibi sabah jr öncesine ft alınması çok daha güzel olabilir tüm oyuncular adına
    Sabah 07.00 veya akşam 01.00 bence başka etkinliğin olmadığı en uygun saatler. Çoğunluğu Türk oyuncusu olan bir oyunda bence uygun saatler.

Senior Member
    bence de mantıklı ben de uykumdan uyanıp giriyorum fakat o zaman da gece etkinlik kalmıcak gece oynamak isteyenler de var

Quote Originally Posted by ricardQ7 View Post
    bence de mantıklı ben de uykumdan uyanıp giriyorum fakat o zaman da gece etkinlik kalmıcak gece oynamak isteyenler de var
    işte oylama yapabilen varsa en üste oylama yapsın ona göre anlaşılır amacım onu yapmaktı zaten ama yapamadım

Senior Member
    Oyun oynuyorsan Saat 3'te uyanıpta FT girmezsin be kardeş.

Sağlığına zarar.

Oyun oynamak değil demek ki niyet

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

Sağlığına zarar.

Çoğu zaman uyanmıyorum zaten ilk yazdığım yoruma bakarsan çoğu kişi diyorum yani genelden bahsediyorum. Erken bir saate alınsa seninde dediğin gibi gece uyanıp da FT girme derdi olmaz. Ama senin bu yorumu yazma amacın tamamen farklı lütfen yapıcı yorumlarda bulunalım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

Sağlığına zarar.

mmorpg oyun oynuyorsun başka tür değil, gerekirse uykunu feda edeceksin, gün içinde 2 saatte kazandığın bi parayı 1 etkinlikle yarım saatte kazanmak varken hem de arkadaşlarınla konuşa konuşa tabi uyanırım 10 bin tl yatırıp çar almaya herkesin gücü yetmiyo, yetse de beyni olan bir insan yapmaz.