Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

eslantta 1 haftadır görevleri yapamıyorum :( :( :(

Sayın yöneticiler adamlar legal doğrudur ama 8 char ile genie kurup 1 tane bile kill vermiyorlar rica ediyorum cevap vermiyorlar vallaha 1 haftadır doğru düzgün görev yapamadım bu hep böyle mi olacak

Evet maalesef bu böyle. Onlar uzun zamandır ordalar ve hiç cikmayacaklar. Çünkü pre cekiyolar alışveriş yapiyolar legal oldukları için kimse bisey yapamaz. Partiyle görev yapmayi dene ks ile yapabilirsin anca.

Quote Originally Posted by Mcoskunnnn View Post
    Evet maalesef bu böyle. Onlar uzun zamandır ordalar ve hiç cikmayacaklar. Çünkü pre cekiyolar alışveriş yapiyolar legal oldukları için kimse bisey yapamaz. Partiyle görev yapmayi dene ks ile yapabilirsin anca.
    ks ile 1-2 görev yaptımda 1.5 saat sürüyor şaka gibi

Quote Originally Posted by CncFreeze View Post
    ks ile 1-2 görev yaptımda 1.5 saat sürüyor şaka gibi
    Yapcak bisey yok onlar deli para kazanıyorlar bu işten bırakmazlar hayatta

Senior Member
    Oyun f2p. yersen.

Tek değişen parti ile yapmak zorunda kalmak, 8 kişi son vuruş alması çok zor olmuyor. Zaten cw vs görevlerini parti ile yapıyordum ezelden beri, diğerlerini de partiyle yapınca sorun olmuyor. +1 etkinliğinde zorlanmadan yaptım tüm gittiğim görevleri. 1 haftadır yapamamak ne demek, azıcık emek harcayın yahu.

Quote Originally Posted by Kon_lSpt7HRe View Post
    Tek değişen parti ile yapmak zorunda kalmak, 8 kişi son vuruş alması çok zor olmuyor. Zaten cw vs görevlerini parti ile yapıyordum ezelden beri, diğerlerini de partiyle yapınca sorun olmuyor. +1 etkinliğinde zorlanmadan yaptım tüm gittiğim görevleri. 1 haftadır yapamamak ne demek, azıcık emek harcayın yahu.
    tamam abi saol onlar çok iyi sorun bizde

Senior Member
    bugün ares de hesap açtım birtane dedim eski server itemler ucuzdur filan bakarım diye açmaz olaydım marodonda makroculardan geçilmiyor hiçte korkmuyorlar direk açıyorlar demekki kimse ilgilenmiyor ittire ittire yaptım görevleri lufersona geçtim yemin olsun o iskeleton bölgesi varya en az 10 15 makrocu genie açan yok serverda adamlar klan parti yapmışlar makro ile 2 kişi her slotda ks atmanın imkanı yok tek atıyorlar hiçmi ilgilenen olmaz oyunlan vegadan kaçtım her slotda genie açan adamlar var diye hiçbirşey yapamıyorum diye şok oldum resmen veee anladımki tekrardan knightı bırakma zamanı gelmiş ne var ne yok sattım

Quote Originally Posted by mus3410 View Post
    Oyun f2p. yersen.
    şimdi burda konunun free to play ile ne alakası var onu çözemedim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Yönetim bunun çözümü için daha ne kadar bekleyecek ?