Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

ARES pay hakkında.

ares pm li arkadaş 1 m lik fragmenet yüzünden adını karalamışdır tam pay edilçeği zaman town atıp partyden cıkıp gitmişdir bu adama dikkat edin lütfen felo ya biffe ortak hiç bir şeye girmeiyn ..
    Last edited by GamesDepot; 06-12-2020 at 03:09 PM.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar. Böyle polemiklere çok girmek istemesem de hırsızlığın küçüğü büyüğü olmaz bilin kim nedir, ne değildir. Bu arkadaşlarla biffte pride slotunda karşılaştım ve bana parti attılar partilerine girdim. Slotta başkaları varmış geldiklerinde slotu bırakıp glutton slotuna geçtik glutton kesmeye başladık. Birinci turda benim perim bana viper staf aldı o tur boş geçti, ikinci turda pot aldı o turu da boş geçirdim orda düşen 3 fragment partinin ilk 2 sırasında bulunan bu iki arkadaşa gitti sesimi çıkarmadım. Ordan geçtik sloth slotuna orayı kesmeye başladık bir süre sonra priestin manası bitti üstünde parası da yokmuş, asas olan arkadaş ona mana almaya gitti 'off 11 k imiş' diye parayı söyledi priest 'ben çıkayım aoc'a gideyim' falan dedi ben de 'çıkma al ordan 200 mana getir keselim onlar bitene kadar' dedim. Ben bunu diyince asas olan arkadaş, () 'aaa benim bankada ibex varmışta tüh trade edilmiyor' falan dedi vey hasıl geldi biz yine sloth kesmeye başladık. Partide ilk sıra priestte ikinci sıra asasta ben son sıradayım. Belki slotu 3-4 kere döndük o sıra gold coin ve 1 de materyal asasa düştü, priest daha mana olayından önce üçüncü fragmentini aldı.

Junior Member
    Bir süre daha slotu kestikten sonra priest yorulmuş olacak ki charlar yatmadan duralım bitirelim dedim... Fragment sayılarını alttan yazdılar priest arkadaşın hali ortada yanlış görmüşmüş... diğer asas arkadaşa gelince ''her şey ispatlıymış'' ya hani nerde glutton fragmentleri ? tabi ben sesimi çıkarmadım, kar bildiniz bir de ibex satacaksınız aklınızca ama tradesiz cıktı Arkadaşlar böyle şeylere benim ihityacım yok ben neyi ne içim yapıyorum çevrem bilir diğerleri de beni ilgilendirmez ama maradonda yaptıgın konusmalara karşın burda ki tavrın yakışmadı asas kardeş ben iyi ki gelmişim de adam bildiğim birisinin ne olduğunu görmüşüm. Şimdi ksc lere bakın orda gerekli ispat mevcuttur, sayım yapan asas nerde gluttton fragmentleri ? priest arkadaş madem rakamları karıştıracak kadar gözler hasarlı bi gözlük alayım sana hayrına.

Junior Member
    Her şey ortadaymış, sağ kısımda alınan para viper stafftandır
    Last edited by GamesDepot; 06-12-2020 at 03:06 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    tanımadığınız kişilerle pt kuruyorsanız böyle durumlar çok normal ama bu suç değil tam aksine sizin yaptığınız forumda nick ifşamalak suçlamada bulunmak suç
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Sayım konuşmasının başlangıcıdır, bana çocuk diyorlar görebilirsiniz.
    Last edited by GamesDepot; 06-12-2020 at 03:07 PM.

Junior Member
    Konuşmaların içerisinde priest arkadaşa durumu tekrar baştan aldırıyorum evet hayır oynatıyorum orda dürüst davranıyor Allah'ı var
    Böyle bir mevzunun buraya gelmesine lüzum yoktu ama kendileri yapıp üstüne üstlük yaptıklarını bana yıkmak gibi bir çaba görünce bu konuyu bu şekilde yeşillendirmem gerekti. Asas arkadaş, sana maradonda verdiğim akıllar var ya onların hepsi haram olsun senin bir fragment kadar olduğunu bilseydim adam yerine koyup pm ne cevap dahi vermezdim. Bana yıllar boyu böyle diyenler çok oldu ama diyenlerin hali şu an ortada. Sizin söyledikleriniz değil kendi yaptıklarım, vicdanım beni ilgilendirir ama bilin ki hırsızlıgın küçüğü büyüğü olmaz insanlar charlarına ya karakterlerini yansıtıp oynarlar ya da karaktersizdirler güçlü itemleriyle birbirlerini keserek karakter sahibi olduklarını zannederler.
    Last edited by GamesDepot; 06-12-2020 at 03:08 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    tanımadığınız kişilerle pt kuruyorsanız böyle durumlar çok normal ama bu suç değil tam aksine sizin yaptığınız forumda nick ifşamalak suçlamada bulunmak suç
    Priestin ne olduğu belliydi de diğer arkadaşla sohbetim olmasa girmezdim o partiye ama şu an iyiki girdim diyorum zaman neleri tanıtmaz bugün de devo arkadaşı tanıdık çok şükür

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Priestin ne olduğu belliydi de asas arkadaşla sohbetim olmasa girmezdim o partiye ama iyiki girdim diyorum bugün de o asas arkadaşı tanımış olduk.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forumun genel bölümlerinde bu tarz kanıtlı veya kanıtsız paylaşımların yapılması yasaktır. Bu nedenle fotoğraflar silinmiştir.

Tags for this Thread