View Poll Results: Dark Mithril fragment kırdırılsın mı?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • evet kırdırılsın

7 33.33%
  • hayır sadece silah ve zırh versin

14 66.67%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Forumda şu kaldırılsın bu kaldırılsın konusunu o kadar çok gördüm ki ilk başta kırdırılsın yazısını kaldırılsın diye okumuşum Girdim mevzu farklıymış. Tabi olabilir dediğin isteyen armor silah alsın isteyen kutu gibi kırdırsın millet niye böyle sert çıkıştı anlamadım.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyunda item çeşitliliği çok olmasına rağmen quest görevleri bence en masum olanıdır.

konuyu açan arkadaşın niyeti kötü değil , neden tersleyici yorumlar yazıyorsunuz ki ? +7 quest ,+7 mythrill setini dizen fragmenti kırdırıp uniq item düşebilir onu satıp takılarını güçlendirmede kullanabilir yani konuyu açan arkadaşı terslemeye gerek yok bence güzel bir düşünce.
    Last edited by UNF0RGIVENNN; 06-12-2020 at 11:13 AM.

Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Forumda şu kaldırılsın bu kaldırılsın konusunu o kadar çok gördüm ki ilk başta kırdırılsın yazısını kaldırılsın diye okumuşum Girdim mevzu farklıymış. Tabi olabilir dediğin isteyen armor silah alsın isteyen kutu gibi kırdırsın millet niye böyle sert çıkıştı anlamadım.
    ona ben de anlam veremedim, kırmızı kutudan felankor yüzük atıyor sanırım onlara , açgözlü demiş adam.

Görev giyisileri gibi görev silahları da random +1-+3-+5+7 atsa güzel olur. En azından 8 e deneriz işi yarar.