View Poll Results: Dark Mithril fragment kırdırılsın mı?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • evet kırdırılsın

7 33.33%
  • hayır sadece silah ve zırh versin

14 66.67%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Dark Mithril Fragment Kırdırılsın

Merhaba arkadaşlar.

Benim karakterimde krowaz set ve bana yeten bir silah mevcut, dark mithril fragmentler benim çok işime yaramıyor, daha doğrusu yaraması için silahı +9 a, zırhları da +8 veya +9 a basmam gerekli, tabi bunları yapmak için çok sayıda bus harcamak gerekiyor.

Benim gibi az olsun ama garanti olsun şeklinde oynayan oyuncular için Dark Mithri Fragmentlerin kırmızı kutu drobu ile kırdırılabilir olması gerektiğini düşünüyorum. Çok bişey değil, ama çöpe atılmasından iyidir. Yeni oyuncularda setini ve silahını istedikleri seviyeye tamamladıkdan sonra takılar için bir miktar ekstra gelir edinmiş olurlar.

Göreve kırmızı kutunun fragment yerine seçenek olarak eklenmesi de bir çözüm sunabilir ama kırmızı kutuyu direkt verirse bu işin de mafyaları türer diye korkuyorum, 10 tane hesap 40 karakterle questlere çökerler, millet quest yapamaz hale gelmesin.

Bu konuda sizin fikriniz nedir?

Senior Member
    Madem ihtiyacın yok yapmayıver.

Quote Originally Posted by has_mqL49UyA View Post
    Madem ihtiyacın yok yapmayıver.
    expi için yapıyorum

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sabokinayt View Post
    expi için yapıyorum
    Expi için yapıyorsan expine bak. Açgözlülük yapma.

ben +8 e deniyorum çıkan mythrilleri. Olur da şansa 5 tane geçerse çok da iyi olur , +8 mytrill set +7 krowaz setten iyidir bence.
    Last edited by Coc_S3n2fzag; 06-12-2020 at 09:46 AM.

Quote Originally Posted by Coc_S3n2fzag View Post
    ben +8 e deniyorum çıkan mythrilleri. Olur da şansa 5 tane geçerse çok da iyi olur , +8 mytrill set +7 krowaz setten iyidir bence.
    Normal bi cevap gelmiş sonunda, teşekkürler.
    sadece +7 leri mi deniyosun, yoksa +3 +5 leri falanda deniyo musun? +8 e geçen olduysa yaklaşık maliyeti ne kadar oldu?

Quote Originally Posted by sabokinayt View Post
    Normal bi cevap gelmiş sonunda, teşekkürler.
    sadece +7 leri mi deniyosun, yoksa +3 +5 leri falanda deniyo musun? +8 e geçen olduysa yaklaşık maliyeti ne kadar oldu?
    +5 ten itibaren basıyorum, +8 e en fazla 7-8 tane denemişimdir ama şuana kadar geçiremedim

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Dostum oyundaki her görev, her etkinlik tüm kullanıcılara hitap edecek diye bir zorunluluk yok. Nasıl 83 reb 10 ve expi %100 karakterlerin expe artık ihtiyacı kalmamış oluyorsa, 7th armor'dan daha üst seviye itemini tamamlayan kişi için de o göreve ihtiyaç kalmıyor. O görev oyuna yeni başlayan oyuncuların eski oyuncular karşısında geri kalmaması için 7th armor'unu tamamlaması için getirildi. Sen krowaz setini yaptıysan senlik bi şey yok demek ki o görevde. Expini alıp çıkabilirsin istersen mithrillerle zevkine +8 +9 quest weapon deneyebilirsin.

İhtiyacın yoksa görevi yapma. Şaka mısın?

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Dostum oyundaki her görev, her etkinlik tüm kullanıcılara hitap edecek diye bir zorunluluk yok. Nasıl 83 reb 10 ve expi %100 karakterlerin expe artık ihtiyacı kalmamış oluyorsa, 7th armor'dan daha üst seviye itemini tamamlayan kişi için de o göreve ihtiyaç kalmıyor. O görev oyuna yeni başlayan oyuncuların eski oyuncular karşısında geri kalmaması için 7th armor'unu tamamlaması için getirildi. Sen krowaz setini yaptıysan senlik bi şey yok demek ki o görevde. Expini alıp çıkabilirsin istersen mithrillerle zevkine +8 +9 quest weapon deneyebilirsin.
    Yeni oyuncular için güzel olmuş, ama ben de oyuna geri dönmüş, zamanında para yatırabilmiş, şu an yatıramayan bi oyuncuyum, yani yeni karakter kadar zayıf değilim ama eski karakterler kadar güçlü de değilim çünkü takılar hep old, bu durumdaki oyunculara da bi faydası olmuş olurdu. Yorumun için teşekkürler.