Results 1 to 3 of 3

Angry KnightOnline Destek

11.06.2020 günü pazarda durup dururken dc oldum ve tekrar giriş yapmak istediğimde tpt ban şeklinde banlandığımı gördüm. Bilet atmak istedim ancak bilet gönder seçeneği aktif değil yani destek bölümünde yok. Şimdi buraya konu açıyorum ve söylüyorum ki bir kişi, bir tek kayıt bir tek inceleme neticesinde tek bir illegal durum tespit edilsin bu forumdakiler ne isterlerse yapmaya hazırım. Kardeşim banlanan çarımın adı AsiCocuk ve bu sadece destan serverındaki bazı itemlerimi satmak için girdiğim çar. Asıl çarım Vegada ve adı Gokbatur, vbenzeri, domenicowacco, labiduri Timurleng ve sair büyük yayıncılar da beni tanır. Ben pazar çarıyım arkadaş pazar çarı!!!! Hangi tpt sebebiyle banladınız. Anlamlı bir açıklama olmazsa rezaleti siz o zaman görün. Bu nasıl bir mantıktır??????

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Sorularınızın cevabını verecek tek yer müşteri hizmetleri. Portala giriş yaptıktan sonra Destek Ko Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderme seçenekleri tıklanmıyorsa ctrl + f5 yaparak sayfayı yenileyin veya çerezleri temizleyip gizli sekmeden de deneyebilirsiniz.

iyi gunler
    sabah 8 de karakterımı paramun party e sokup uyumustum 11 de kalktıgımda baktım dc yemıs charım tekrar girmeye calıstım girmedi yan karakterin ismi yazıyor girmiyor bende yan karaktere gectim girdim baktım hapse girmis ben en son yan karakterle dun aksam drakı gırmıstım bılgısayarımda hıle kosp vs hıc bırsey yok bunun olma sebebını anlamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz gecen de aynısı olmustu gıdıp npoınt cekıp cıkartmak ıstemıyorum normal nasıl cıkartıla bılır destekden bılet de yolladım