Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member
    Devadan çıkan her drop ödül sayıldığı için sıra kaydırmanın cezası yok. Oyuncular arasında oluşturulmuş bir kural ama call atarak senin kutuyu görmeni engellemesi skill abuse sayılıyor diye hatırlıyorum.(eskı konulardan ya da yayınlardan) Al videonu at crye

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sam_C5FHE1MK View Post
    Acaba Deva Bird adlı yaratık kesildikten sonra, experience geldiği anca Magenin Call skilinin veya Tp skillinin çalışmaması için bir güncelleme gelebilir mi.
    Bunu MGame'in yapabilmesine ihtimal bile vermiyorum bence imkansız. Öte yandan magenin call alması konusuna gelirsek ben mage oynuyorum ve ne zaman call almayı unutsam veya almasam partideki diğerleri akbaba gibi devanın kutusuna tıklamaya çalışıyor ve o hengamede droplara bilerek veya yanlışlıkla tıklanarak sıra kaydırılıyor. Böyle olunca daha kötü bi durum bence çünkü kimin kaydırdığını bilemiyorsun. Mage call alıp da sırayı kaydırırsa en azından öfkeni yönlendireceğin kişi ya da hırsız diye nitelendireceğin kişi belli. Tabi magenin call almasının sıkıntıları olduğu da mevcut. Mesela kutuda gold bar varsa mage silver bar ve silver gemi alıp gold bara tıklamayabilir ve bunu kimse anlamaz kutu sadece onda gözüktüğü için. Buna bi çözüm düşünülebilir.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Gold bar ve silver bar para olarak versin o zaman. 110m herkese eşit olarak bölünür. Sorun da ortadan kalkmış olur böylece.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Hiç mage oynamamışsın galiba.

Eğer tek mage olarak bu JR ye girdiğin zaman ekranın solunda 5-6 PM açık oluyor. Şöyle şeyler yazıyor.

Knk call at GB gelirse kaydır bölüşürüz.
    Bro call atmayı unutma şu diğer pride sıra heal falan atmıyor tek tuttum ona gitmesin
    Kardeş call unutma sakın şu asasa gitmesin R vuruyor
    Kankaa xXxbilmemnexXx hırsız geçen GB çaldı call kaçırma ona gitmesin aman diyim.
    Yolda öldüm kanka gem alamadım sıram kaydı bana silver barı getirt heal atmam yoksa.

Gibi gibi...

Diğerleri masum mu sanıyorsun?

Bu kadar PM'yi görüp çileden çıkıp call atıp almıyorum lan diyesin geliyor. O kişilere müstehak
    4 yıldır mage oynuyorum jr ye de hani sağlam girerim çok girerim. Serverda bifrost yokken jrler sayesinde +3 dual fr bile yapmıştım. Hiç böyle pmler görmedim duymadım .

Quote Originally Posted by thesa001 View Post
    Gold bar ve silver bar para olarak versin o zaman. 110m herkese eşit olarak bölünür. Sorun da ortadan kalkmış olur böylece.
    Aynen katılıyorum, yada illa bar olarak atacaksa devaya özel olarak peri olmasa bile peri varmış gibi sıradan atsın bar ve gemi, şu sorun ortadan kalksın.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    devada gb için kaydırma durumunu şikayet konularına bakarak en az magelerin yaptığını söyleyebilirim. devada sıra bende peri çıkartın diyoruz adam pm atıp diyor ki bölüşeceksek çıkartırım yoksa başkasına alırım. sadece belirli klanlar aynı anda tıkladıklarında yapıyorlar bunu benim olduğum serverda. o klandakilere denk geldiğimde ya esc atıp kutuyu almıyorlar yada seni towna çekip alıyorlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Periyi Çıkart diye Dövüşenleri dahi gördüm.

PM den, Sen Call alma ben alacam diyeni.. Sıra sende GB çıkarsa 100m den alırım diyeni. (PT bozuk olursa) Kanka sıra bende Call al ilk Gold Bara tıkla diyeni. 1 kere bile Devada Call almadım. Sıra denilen şeyi kaydıranı görmedim.

Kesilmedik Devanın/ Çıkmadık GB nin Davasından öte bişey değil.
    ....bi durun da, Deva Kesilecek mi, Irk Basacak mı. Zaten tutmuşlar Devaya range koymuşlar. Uzaktan vurmaya çalışınca Casting Fail veriyor. Yok Bug yapmaya çalıştığımdan değil KS veya İlk Vuruş şansımı da elimden almışlar.

Bu arada CZ de Call+ESC falan çalışmaması biliçli değil Bug gibi duruyor. + Saçmalık,
    - Bence Gold Bar, Devadan Kalkmalı.. Silver Bar da kalkmalı 8.000.000 Coins konmalı Tıklayınca Herkese gider yada Peri Satın alın madem o kadar çok Gold Bar çıkıyorsa, Periden/Kaz Gelecek yerden Tavuk Esirgenmez.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Nickname
    sercan7
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Call atmadan önce puss acılırsa mage sizi cekemez

daha kolayı var. deva da hiç drop olmasın ?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    JRde kutular otomatik dağıtılsa sorun kalmaz
    consume & adapt