Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Saçma sapan sıra kaydı gibi kendinize kural uydurmayın. GB çıksın partidi Khenarth bile olsa kaydırırım affetmem

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    4 yıldır mage oynuyorum jr ye de hani sağlam girerim çok girerim. Serverda bifrost yokken jrler sayesinde +3 dual fr bile yapmıştım. Hiç böyle pmler görmedim duymadım .
    Diez'de magem var 4 yıl bana göre hiç gibi bir şey olduğu için doğru tespit yapmışım.
    Her JR bu pmlerden gelir eğer tek mageysen, iki mage varsa iki mage anlaşır sıra onlara gelebiliyorsa. 3 ve daha fazla olunca call bende kavgası çıkar.

Başka bir ihtimal daha var. Atak yaparken gelen pm'lere o an bakamıyorsundur. İkisini bir arada yapmak zor oluyor tabi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Diez'de magem var 4 yıl bana göre hiç gibi bir şey olduğu için doğru tespit yapmışım.
    Her JR bu pmlerden gelir eğer tek mageysen, iki mage varsa iki mage anlaşır sıra onlara gelebiliyorsa. 3 ve daha fazla olunca call bende kavgası çıkar.

Başka bir ihtimal daha var. Atak yaparken gelen pm'lere o an bakamıyorsundur. İkisini bir arada yapmak zor oluyor tabi.
    Deva keserken kız arkadaşımla yazısıyorum silver gem alıyorum aldırıyorum. Oluyor oluyor hepsi oluyor ikisi bir arada üçü bir arada sen merak etme. Ama diyelim ki düşündüğün kadar beceriksizim, eh be kardeşim ben jr den cıktığımda açarım o pmleri yine öyle pmler görmedim duymadım diyorum sana

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Deva keserken kız arkadaşımla yazısıyorum silver gem alıyorum aldırıyorum. Oluyor oluyor hepsi oluyor ikisi bir arada üçü bir arada sen merak etme. Ama diyelim ki düşündüğün kadar beceriksizim, eh be kardeşim ben jr den cıktığımda açarım o pmleri yine öyle pmler görmedim duymadım diyorum sana
    Aksiyon sırasında Pm'ye bakmayan,geç cevap veren herkes ilk olarak kızla yazışıyordum der. Bir başka klişe daha

Senior Member Losento's Avatar
    Aynı parti ve trade disable edildiği gibi summon da disable edilebilir. Böylece sorun çözülmüş olur. Mesela Pus açıkken birisi sizi summonlayamaz Czde, yani bunu oyun istediği zaman yapabiliyor aslında sadece kontrolü oyunculara vermesi lazım ben bir tane gerizekalının beni 10 kere üst üste çekmesine maruz kalmamalıyım.

Senior Member
    Mor peri takın deva ölür ölmez call atamadan kutuyu alır. Sıra ile aldığı için kayma falan da olmaz.

Abicim gold bar yerine 100m coin olarak çıksın , bütün ptye eşit dağıtılsın al sana çözümün kralı.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

Ben de diezde 8 yıldır JRye mage giriyorumdur, bir tane bile böyle ahlaksız teklifli pm almadım.
    Gelen pmler hep,
    kanka sıra bende call atarmısın, barımı çalmasınlar?
    ama geçen ilk defa 'kanka call atma sıra bende' diye pm geldi, tm dedim, içimden de Allah Allah bu ezik midir nedir callı ne sanıyor, bana güvenmiyor da diger 6 kişiye mi güveniyor filan dedim, netekim atmadım adamın barı iç ettiler. 8 yıldır, bu milletin ciğerini bilirim ben. Zor bela 30 kere ölerek deva kesersin içederler.
    Diğer 7 kişiye asla güvenmem, neler gördük.
    Ama bar kaydıran mage e hiç denk gelmedim, hep düzgün alıyorlar. Bir tane vardı bir ara, bir görevi alıp esc atıyordu kendi gitmiyordu, hem barları hem gemi içediyordu. Onu banlata banlata, her sefer 3 gün atıyolar glb oynayamaz hale getirdik serverce.
    Ama adamı geçen gördüm, satmış çarı herhalde alan S NP semboluyla bana call kagıdı nerade satılır diye soruyordu ))

Oyunun dengeleriyle daha fazla oynamayalım.

Biri Ft de makro yapmış şunu basıyor;

Yanlış ayarladıgın teraziyle,
    Bir gün gelir
    Seni de tartarlar.

Junior Member
    IBaileySsI adlı priest karakter jr de sıra bendeyken ona geçti ve silver barımı geri vermedi yani çaldı,herkes bilsin bunun ne mal olduğunu,daha bu sabah finrod isimli priest karakter sıra kaydı diye silver barı bu hırsıza geri vermiş bundanda mı utanmadın be arsız!

Senior Member
    Oyunu benim gibi hakki ile oynayanlarda var, gecen gun call aldim yanlislikla bar a tikladim.
    Gb bana geldi.

Adam basladi sovmeye, anama bacima kaydi. Cikista gb sini teslim edip silver bari aldim.

Ancak cr ye konusunu actim, uzunca bir sure mute yedi.

Asla kimsenin hakkini yemem ancak benimde basima cok geldi kim bilir kac defa gold barim calinmistir bugune kadar.

Hakkimi helal etmiyorum deyip gectim hic takmadim, elbet bir gun....