Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Devada Sıra kaydırarak Foruma defalarca konu olmuş Call alan mageler için önlem

Bildiğiniz üzere Call sadece belirli maplerde alınabiliyorken bazı maplerde de aktif edilebiliyor. BKNZ: Cz de çalışmaz iken Bifrostta çalışabiliyor.

Jr konusunda forum yönetimi olarak defalarca Mage benim GB mi çaldı işlem yapılsın diye konu açıldığını görüyorsunuz, sizlere sorum şudur ki:

Acaba Deva Bird adlı yaratık kesildikten sonra, experience geldiği anca Magenin Call skilinin veya Tp skillinin çalışmaması için bir güncelleme gelebilir mi. Sonuç olarak bu Gold Barım çalındı sıram kaydı sorunlarını çözecek bir şey değil ama drobu almanın magenin insafına bırakılmasını da pek doğru bulmuyorum. Örnek olarak bazı JR lerde hırsız olarak bilinen hesaplarla bir düşüyoruz ve adam sıra bende olmasına rağmen Call Alıp deva drobunu almayabiliyor. Seni Silver Bar'dan ettim, canıma değsin diye yazmasını es geçiyorum...

Birçok SW de gb çalmak için mage açan gereksiz tayfanın son bulmasını geçiyorum,sizlerin de bu konu hakkında aldığınız gereksiz bildirimlerde azalma olacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (7)
    Adam mage açacak
    O mageyi kasacak
    Sonra JR girecek
    Deva kesilecek
    Sonra GB çıkacak
    ve sıra ona geliyorsa çalacak

bunun için mage açan yok

Peri takın deva düşer düşmez ödüller geliyor. Sonra istediği kadar call atsın.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Adam mage açacak
    O mageyi kasacak
    Sonra JR girecek
    Deva kesilecek
    Sonra GB çıkacak

bunun için mage açan yok

o zamanda gold bar kaydı diye konular açılıp duruyorlar
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.

Banned
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    o zamanda gold bar kaydı diye konular açılıp duruyorlar
    Kutudan item şu sırayla alınır diye kural mı var?

Adam mage açacak
    O mageyi kasacak
    Sonra JR girecek
    Deva kesilecek
    Sonra GB çıkacak

bunun için mage açan yok

Yanlış düşünüyorsun var. Sadece mage yan charı ile JR giren bir grup mevcut. Mageyi tam zamanlı oynayıp bunu adet haline getirmişler insanlar da....

Peri para ile alınan bir şey ve herkes için gerekli olmayabiliyor.

Senior Member
    ya dur şimdi jrde call escyi kaldırırlar falan

Banned
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by sam_C5FHE1MK View Post
    Yanlış düşünüyorsun var. Sadece mage yan charı ile JR giren bir grup mevcut. Mageyi tam zamanlı oynayıp bunu adet haline getirmişler insanlar da....

Peri para ile alınan bir şey ve herkes için gerekli olmayabiliyor.
    Hiç mage oynamamışsın galiba.

Eğer tek mage olarak bu JR ye girdiğin zaman ekranın solunda 5-6 PM açık oluyor. Şöyle şeyler yazıyor.

Knk call at GB gelirse kaydır bölüşürüz.
    Bro call atmayı unutma şu diğer pride sıra heal falan atmıyor tek tuttum ona gitmesin
    Kardeş call unutma sakın şu asasa gitmesin R vuruyor
    Kankaa xXxbilmemnexXx hırsız geçen GB çaldı call kaçırma ona gitmesin aman diyim.
    Yolda öldüm kanka gem alamadım sıram kaydı bana silver barı getirt heal atmam yoksa.

Gibi gibi...

Diğerleri masum mu sanıyorsun?

Bu kadar PM'yi görüp çileden çıkıp call atıp almıyorum lan diyesin geliyor. O kişilere müstehak
    Last edited by BlackMbaku; 06-11-2020 at 07:25 PM.

Senior Member
    Nickname
    Ring of Life
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık Deva da mageler için söylenmiş olabilir

Hiç mage oynamamışsın galiba.

Eğer tek mage olarak bu JR ye girdiğin zaman ekranın solunda 5-6 PM açık oluyor. Şöyle şeyler yazıyor.

Knk call at GB gelirse kaydır bölüşürüz.
    Bro call atmayı unutma şu diğer pride sıra heal falan atmıyor tek tuttum ona gitmesin
    Kardeş call unutma sakın şu asasa gitmesin R vuruyor
    Kankaa xXxbilmemnexXx hırsız geçen GB çaldı call kaçırma ona gitmesin aman diyim.
    Yolda öldüm kanka gem alamadım sıram kaydı bana silver barı getirt heal atmam yoksa.

Gibi gibi...

Diğerleri masum mu sanıyorsun?

Bu kadar PM'yi görüp çileden çıkıp call atıp almıyorum lan diyesin geliyor. O kişilere müstehak
    Bir ikidir yorumlarına bakıyorum mesela, hep konuşmaları dağıtıp geçiştirme derdindesin. Benim niyetim çözüm önerileri almak olurken sen o böyle olur şu böyle olur diyip işi olduğu gibi bırakmaya daha meyillisin. Anladığım kadarıyla şu anki durumdan sen memnunsun, olmayanlar var. O zaman o insanlara anlayışlı ol ve konudan bir katkı yapmayacaksan çekil.

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Sadece gold barı mage mi çalıyor. Bence ödül sırayla verilmeli.
    TC VATAN 08 MEKAN

Page 1 of 3 123 LastLast