Results 1 to 6 of 6

Knight Online DESTEK

Kolay gelsin arkadaşlar 3 gün önce bir ticket gönderdim destek kısmından fakat hala daha cevap gelmedi yoğunluktan dolayımı yoksa bir sorun falan mı var bilgi verebilir misiniz....

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yoğunluğa göre, tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
    Lütfen tekrar bilet göndermeden gelecek cevabı bekleyin.

Junior Member
    Selam
    pazar Çarim karekter ekraninda dc İyİyor oyuna gİremİyom
    nİk prİestoyunda0159

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emine01591 View Post
    Selam
    pazar Çarim karekter ekraninda dc İyİyor oyuna gİremİyom
    nİk prİestoyunda0159
    Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında disconnect hatası alıyorsanız aşağıdaki öneriyi uygular mısınız?

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Merhaba arkadaslar bİ konuda yardim edermisiniz sabah 8 charimi paramuna pt koyum yatmistim 11 civarinda uyandim dc yemis
    gİrdİgİmde yan char hapse girmis dun aksam draki girip cikmistim ondan bilgisayarimda hile vs hic birsey yok
    bu konuda bana yardim edermisiniz ne yapabilirim gecen de aynisi olmustu surekli kc cekip chari hapİsden cikartmak istemiyorum
    bu konuda ne yapabilirim

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bir_URQ7PSfG View Post
    Merhaba arkadaslar bİ konuda yardim edermisiniz sabah 8 charimi paramuna pt koyum yatmistim 11 civarinda uyandim dc yemis
    gİrdİgİmde yan char hapse girmis dun aksam draki girip cikmistim ondan bilgisayarimda hile vs hic birsey yok
    bu konuda bana yardim edermisiniz ne yapabilirim gecen de aynisi olmustu surekli kc cekip chari hapİsden cikartmak istemiyorum
    bu konuda ne yapabilirim
    Merhaba, öncelikle forum üzerinde hesap desteği verilmediğini belirtmek isterim.
    Eğer aldığınız disiplin zindanı cezası ile ilgili yanlış bir karar olduğunu düşünüyorsanız, Knight Online > Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.