Results 1 to 3 of 3

Thread: CR Hk.

Thumbs up CR Hk.

Merhaba dostlar,

Şimdi elimde bir küfür videosu var bunu CR'ye koydum ama işleme alınacak veya alınmayacak olan bildirimleri çok iyi ayırt edebiliyoruz. Keza sürekli aynı metinler kullanılıyor. Şahsıma ve aileme küfür ve hakaret edildiği halde işleme "alınmayacak" olan bir konum var. Hatta daha önce aynı konudan farklı bir bildirimi işleme alan yetkililer neden şu an ki bildirimi işleme almıyorlar? Neden kişiden kişiye (NTTGame çalışanından, Moderatörüne) farklı fikir ayrılıklarında oluyorlar anlam veremiyorum. Suç aynı suç, ceza aynı ceza ama neden?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    geçen benim başıma da geldi ve alonso reis yardımcı oldu. "raporunuz incelenecektir ve gerekli görüldüğü takdirde vs. vs." şeklindeki ilk inceleme raporlayanı tatmin etmiyor fakat, gm incelemesi öncesi modlar tekrar inceleyerek işleme hazır hale getirip yazıyı güncelliyorlar.
    consume & adapt

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

CR üzerinde kullandığımız bazı hazır kalıplar vardır. Bunlardan birisi de aşağıdaki kalıptır. Bu işlem yapılmayacaktır kalıbı değildir, raporunuzla ilgili ekstra inceleme yapıldıktan sonra eğer gerçekten de belirttiğiniz gibi bir eylem varsa kulanıcı ceza almaktadır.

Herkes için geçerli değil, bazı kullanıcılar karşısındaki küfür ettirmek için kanıtlar öncesinde kanıtlarda görünmeyecek şekilde karşı tarafı tahrik edebiliyor ya da küfür edebiliyor.

Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler.
    Lütfen raporlarınızı düzenli olarak takip etmeyi unutmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread