Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    '' Kimsenin ruh haline ya da keyfine göre ceza verilmemektedir.'' Ne kadar manidir bu cümle.
    Artık gülüp geçiyorum ben de. Bak şöyle özetliyelim scorp B'yi savunuyorsa ( bildiğinden de şüpheliyim) sen işinin ehli bile olsan A demeye hakkın yok Adam konuyu kapatırlar demekte haklı çok benzer bir isyan içeren k onu açılmıştı dün ben daha yorum yaparken kaldırıldığını gördüm adam her kelimesinde haklıydı oysa.

Bende bu tip kasma sorunları olduğu için ring alarak başlamayı düşünüyordum ancak yeni ring ile karakter alanların hesaplarının banladıkları yönünde konuları gördükçe korkuyor insan. Ring alsan önceki kullanıcının illegal durumları nedeniyle ban yeme korkusu, kasmak istesen slot bulamama durumu... Yardım PLS...

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İlk postunuzu attığınız herhangi bir forumda birisi hemen gelip bu konuyu kapatırlar dediğinizde o forum hakkında ilk izlenimiz ne olur? Hiçbir şey yaşamadan direkt olarak o platform için ön yargınız oluşur ve alacağınız hiçbir cevap sizi kesinlikle tatmin etmez.

Biz bunu yapan kişileri forum trolleri olarak değerlendiriyoruz ve buna kesinlikle müsade etmiyoruz. Kullanıcının önceki mesajlarına baktığımızda fazlasıyla inisitiyaf tanınmış ve 7 gün bence yaptıkları karşısında çok fazla sayılmayacak bir cezadır.

Unutmayınız burası resmi forumdur ve kimsenin ruh haline ya da keyfine göre ceza verilmemektedir. Moderatörün keyfi yokmuş ya da o kullanıcıyı banlamak istemiş gibi bir duruma hiçbir şekilde müsade edilmez.

Bu kullanıcı müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz edebilir, oradan sormayacaklar mı sanıyorsunuz? Ne cevap vereceğiz? Her şeyin kaydı tutuluyor ve kural dışında hiçbir şekilde ceza verilmiyor.
    İyide o kişiyi banlayarak çok daha ağır bi şekilde kötülenmiş forum zaten. Arkadaşın yaptığı postu savunmuyorum ama bu kadar ucuz ban atılmaz. Şimdi size bakan böyle basit bi trol yorum için bile banlanılcağını düşünüp şaka bile yapamaz.

Senior Member
    şu forum postlarına gösterilen hassasiyet keşke slotlardaki makrolara gösterilse oyun tertemiz olur

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    şu forum postlarına gösterilen hassasiyet keşke slotlardaki makrolara gösterilse oyun tertemiz olur
    +1,000,000

Senior Member
    Son zamanlarda oyunda çok fazla koxper görüyorum özellikle death knight slotlarında okçular başka yerlerdede görüyorum koşarak moba gidiyorlar tekli ok ile yanına gelince 3 lü ok atıp durdukları yere geri geliyorlar yakışmıyor bu oyuna kimsenin umrunda değil ama bende bırakmayı düşünüyorum açıkcası o kadar çok mob varki oyunda ama oyun 7 ila 8 slot arasında sıkışmış kalmış buda oyunu oynanmaz hale getiriyor nacizane fikrim oyuna gerçekten çok büyük bir güncelleme lazım

İlk postunuzu attığınız herhangi bir forumda birisi hemen gelip bu konuyu kapatırlar dediğinizde o forum hakkında ilk izlenimiz ne olur? Hiçbir şey yaşamadan direkt olarak o platform için ön yargınız oluşur ve alacağınız hiçbir cevap sizi kesinlikle tatmin etmez.

Biz bunu yapan kişileri forum trolleri olarak değerlendiriyoruz ve buna kesinlikle müsade etmiyoruz. Kullanıcının önceki mesajlarına baktığımızda fazlasıyla inisitiyaf tanınmış ve 7 gün bence yaptıkları karşısında çok fazla sayılmayacak bir cezadır.

Unutmayınız burası resmi forumdur ve kimsenin ruh haline ya da keyfine göre ceza verilmemektedir. Moderatörün keyfi yokmuş ya da o kullanıcıyı banlamak istemiş gibi bir duruma hiçbir şekilde müsade edilmez.

Bu kullanıcı müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz edebilir, oradan sormayacaklar mı sanıyorsunuz? Ne cevap vereceğiz? Her şeyin kaydı tutuluyor ve kural dışında hiçbir şekilde ceza verilmiyor.
    bugün bir kaç konuda daha gördüm bu arkadaşı . kendi kendime dedim dur ağzını açma boşver diye. bu konu açıldığında o yazdığını da gördüm bu arkadaş gibi forumda trollemeler yapan bir kaç kişi daha var darısı diğerlerinin başına scorp lion yine hak edene hak ettiğini vermiş...

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    +999999999999999999999999999

Senior Member

Oyun içinde din kitap bana küfür eden adama ceza vermemiştin oysaki scorp ?

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    değinilmesi gereken konular bunlar arkadaşlar şu genie gerçekten can sıkıyor hayır 3. parti programı yasak kılıp bunu legal bir şekilde oyun marketinin içine sokmak nedir çok komik değil mi bu eskiden sabahlara kadar paramunda elimizle exp kasardık ne güzel muhabbetler dönerdi şimdi ise bırak genieye gitsin karakterin gözümüzde bi değeri vardı eskiden şimdi ise çok basitleşti