Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Junior Member

Yıllar sonra oyuna başladım, ne mi oldu?

Birkaç gün önce 1+1 etklinliğini görünce bi başlayayım vakit geçirmek için takılırım dedim açtım priestimi başladım, başlamaz olaydım. Maradondan başladım wormleri kestim oh oh ne güzel olduk mu 3 level.. Gittim bi kaç görev aldım kecoon reisin yolunu gözlüyorum hasret gidermek için, gittim.. makrocunun biri kurmuş bize dokundurmuyor! Herneyse dedim geçtim bulcan kesicem oradada aynı şey.. kurmuş makroyu bize dokundurmuyor. Böyle böyle derken maradondan çıkamaz olduk. 30 slot varsa 20 tanesi makrocu diğerleride bişey atmıyor.. Zar zor lufere geçtim burada rahat rahat kasarım dedim ve öylede oldu.. şaka tabiiki. Maradondan beter çıktı burası.. Bitek zombilerde rahat rahat görevi yapabildim o da dağınık slot olduğu için pek giden yok heralde Uruk haisinden Lamiasına burada aynı şekil 30 slottan 25 tanesi makro yada genie.. Büyük uğraşlar sonucu verdiğim savaş mücadelelerinden sonra eslanta geçebildim. Geçtim ama luferdeki, maradondaki görevlerin çoğu duruyor.. Chat görevleriyle geçebildim zar zor. Eslanta geçtim, burada görev yapmak luferdende zor.. Görevleri aldım tek tek, slotları geziyorum hepsi dolu.. 20 slotun 19 tanesinde genie var.. Ks ata ata görev yapmaya çalışıyorum ama ne ks görmeniz lazım.. 30 tane görev için uğraş babam uğraş.. Sonuç olarak premiumun 27 günü varken bu oyun bize göre değil dedik tüm itemleri atıp bıraktık.. Galiba bu oyuna yeni user başlasın istenmiyor, emin olun yönetim ekibi istediğiniz de oluyor.. Knight gibi bir oyunu saatlerce bıkmadan oynarken şimdi 3. gününde siliyoruz.. gerçekten mükemmel sistem oluşmuş, tebrikler.

Senior Member
    Birazdan konunu kapatacaklar.

Senior Member
    Aramıza hoşgeldin arkadaşım.
    Bu konu birçok playerin engelidir.
    Kolaylıklar dilerim. Ama işiniz zor.

Junior Member
    Aynı bende başlamayı düşünüyorum ama 2,3 gündür aklımda deli sorular, şimdi bende görev bırakmayı sevmem o görev bitmeden başka görev yapmayıda sevmem forumda böyle konuları görünce oyundan soğuyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizim ekip komple bıraktı zaten, başka alternatif oyun arıyorlar malum oyunu da bekliyorlar.
    Yönetim maalesef oyuncuyu iplemiyor. Adam 12 pc genie kuruyor. Oyuncular oyunu bırakınca bu kazanılan gb ler nereye satılacak?
    Yakında onlarda bırakacak, hatta tüm slotlar bomboş olacak. Gb fiyatları da yarıya düştü 1 haftada.
    Şu an gerçekten oynamak isteyenler oynayabilir. Genie masrafı bile kurtarmayacak çünkü

Ne kadar çok abartıyorsunuz ya . Al yanına senin gibi görev yapan iki üç adam at ks ni geç. Itemsiz olma sansin yok oyun zaten sana item veriyor babalar gibi ki zaten tüm itemleri atıp bıraktık dediğine göre ekibin ve itemin varmış. Ekibin olmasa da görev yapan günün her saati oyuncu var . Siz kolaya kaçmak istiyorsunuz ama az emek verin abarta abarta bende uzun uzun makaleler yazarım burada oyunla ilgili ama biraz gerçekti olun ve totoyu sıkın biraz. Yeni gelen arkadaşları da saçma sapan yazılarınızla yanlış yönlendirmeyin , ürkütmeyin

Member TekGeldimTekGiderim's Avatar
    Nickname
    lTekGeldimTekGiderim
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Nerede çokluk orada ....yeni serverlar oynanmaz yeni serverda is yapacak bi chara harcayacağınız parayla eski serverlarda da gayet iyi is yaparsınız.Pk si da yeni sw de 15 er pt kim kime dum duma pk kavramı da zevk vermiyor.kurtulun yeni sw merakından eski swlerde keyif ala ala oynayın.Farm yapmayacak gerçekten keyif almak için oynamak isteyenlere tavsiyemdir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Genie kaldırılmalı makro cezası direk ban olmalı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Birazdan konunu kapatacaklar.
    Konu değil ama hesabın 7 gün süreyle kapatılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by khaledbiin View Post
    Ne kadar çok abartıyorsunuz ya . Al yanına senin gibi görev yapan iki üç adam at ks ni geç. Itemsiz olma sansin yok oyun zaten sana item veriyor babalar gibi ki zaten tüm itemleri atıp bıraktık dediğine göre ekibin ve itemin varmış. Ekibin olmasa da görev yapan günün her saati oyuncu var . Siz kolaya kaçmak istiyorsunuz ama az emek verin abarta abarta bende uzun uzun makaleler yazarım burada oyunla ilgili ama biraz gerçekti olun ve totoyu sıkın biraz. Yeni gelen arkadaşları da saçma sapan yazılarınızla yanlış yönlendirmeyin , ürkütmeyin
    Bence sende o slotlarda genieye birakan adamlardan birisin. Farkinda misin bilmiyorum ama KNIGHT ONLINE arttik bir oyun degil. Gelir kapisi. Adam cok dogru birsey soylemis, onceden saatlerce bikmadan oynadigimiz oyuna suan 3 gun tahammul edemiyoruz demis, haklida.
    Bulcandan tut eslantta satirosa kadar isgal edilmis durumda. Item var yada yok. Son vurus yapmaya calisiyorsun sadece. Onceden oyuna girip saatlerce oynardik exp, pk vs. Suan birak expi PK ya bile tahammul edemeyen insanlar biliyorum. Herkes cebinin derdinde.