View Poll Results: town atma paralı olsun mu

Voters
61. You may not vote on this poll
  • tabiki , yok öyle bedavaya town

23 37.70%
  • yok brn 50 np vermemek için town açık dolaşıyorum

38 62.30%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    town atmak paralı olmaz ama olsa olsa odaklanma süresi eklenebilir
    consume & adapt

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    mage ve priestta olduğu gibi gate skilli bütün karakterlere basic skill olarak eklenmeli ve bu şekilde town atılmalı. ayrıca mage ve priestta olduğu gibi skill animasyon ve el düşme riski de bulunmalı.

Senior Member
    Nickname
    Sparity
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Şu ana kadar gördüğüm en saçma istek olabilir. Belki town yerine gate skili kullanımına geçilebilir ancak onun da el düşürmeden muaf olması gerekir.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Başınızı taşa koyup da mı uyyorsunuz nörüyorsunuz bilmiyorum ki,
    Yok o değil bu tür şeylere Khenarth acayip iyimser bakıyor. Başımıza bela açmayın. Zaten Mage atağını onun düşüttürdüğüne dair çok derin şüphelerim var. Yatın uyuyun düşünmeyin siz böyle şeyleri, Dersiniz Sınavınız olurdu eskiden sizin. Önüne geleni Memur mu alıyorlar artık hiç Ders çalışmaya falan gitmiyorsunuz.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Her ay böyle item dizipte kesecek ezik bulamayan arkadaslar gelip, alt yazısında, o kadar para döktük, ezikler beni görünce kaçıyor, itemliler de kesilmiyor, paralar çöpe gitti, diyen konular açıyorlar.
    town atmak için zaten yuzde 50 HP istiyor daha ne olsun.
    Yukarıda bir arkadas gayet guzel cevaplamış.

Bu forumda yasal, kurallara uygun sadece oyun olarak oynamaya dikkat eden (TL ile GB, item alımının yasak olması), farmer ve pro al-satçı olmayan uyelerin sayısının artması gerek.
    Sayıları oyuncu olarak cok ama gelip foruma fikir bildirmiyorlar, ortalıkta famerlara, al-satçılara, TLcilere kalıyor

@LastDitchStand kanka başka konuda yazmışsın, evet diezde klan turnuvasını kazanan klan 1ve ya 2 party ile savastayken karşı taraf 14-0 yapıyor, ben böyle şeytanlıkları hiç bilmem, ya diyom hadi ben bile tek başıma monu kesiyom bunlar bir monu bile alamadı mı yani , N yi görmüyorlar mı, napıyor bunlar

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Başınızı taşa koyup da mı uyyorsunuz nörüyorsunuz bilmiyorum ki,
    Yok o değil bu tür şeylere Khenarth acayip iyimser bakıyor. Başımıza bela açmayın. Zaten Mage atağını onun düşüttürdüğüne dair çok derin şüphelerim var. Yatın uyuyun düşünmeyin siz böyle şeyleri, Dersiniz Sınavınız olurdu eskiden sizin. Önüne geleni Memur mu alıyorlar artık hiç Ders çalışmaya falan gitmiyorsunuz.
    Yorumu görünce dayanamadım gerçekten.

Neden olmasın? Paralı olmaz ama gate gibi bir skill olabilir, town atarken cooldown olabilir? 2020 yılında olmayan kalmadı zaten, bir de bu olsun yani

Senior Member EraJacque16's Avatar
    kinart mageler ölsün dedi
    consume & adapt

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yorumu görünce dayanamadım gerçekten.

Neden olmasın? Paralı olmaz ama gate gibi bir skill olabilir, town atarken cooldown olabilir? 2020 yılında olmayan kalmadı zaten, bir de bu olsun yani
    Al bak bela geliyorum demez. Davet ettik de; Bu sefer sanki iyi geldi gibi gibi

- H Town Enter veya AllChat /Town ; Bu konumlar Kombo/Taktik/İleri Seviye Oyuncu (Örk ST) için muazzam özellikler. Çok iyi düşünülmüş o kısımda ESC gibi olmaz; Direk Town atmalı... Tema Üzerindeki Ev/Town butonu ile bir Günlük Limit/Süre sınırı olabilir. Zaten saldırı anında Town atmıyor O'Buton HP + Zaman istiyor. 1 dk süreli olsa ST ciler gidene kadar süre dolar. Bu seferde Eslant Boos arayanlar şikayete başlar.
    Daha yeni JR de 5-6 kere town attım. Sanki böyle daha iyi içimden bi ses inanma diyor ölürsün diyor

Mage ESC sınırsız, Melee Town süreli olabilir veya Mage ESC Efektsiz, Melee Efektli
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    konuyu açanı çok merak ediyorum . ne sebeple açtın konuyu full çarın var adam town attı diyemi açtın konuyu çok merak ettim!

Tags for this Thread