Results 1 to 3 of 3

Thread: Knight online

Junior Member

Knight online

Burda bizim ne yapmamız lazım oyun oynamamız lazım degılmı.bu portalın amacı oyuncu kazanmak oyun oynatırmak.Pekı neden user kaybına ugruyor yanlıs yapılan ban lardan dolayı . sevgılı ntt game yetkılılerı oyunu bıraktırma eşiğine geldi herkes.siz her ne kadar ıyı gorup sevınıyorsanız birazda gercekleri gorun oyun cok ama cok user kaybına ugruyor.size tavsiyem degerlı gm ler degerlı oyun yetkılıerı son zaman larda ılegal vs gordugunuz user lerın banlarını ıyılestırın bı daha derın bı sekılde arastırıp duzeltın hesap ları .Yanlıs algılanmasın emrı vakı gıbı konusmam sıze size nasıhattım dır.Bu oyun cok guzel bari boyle bırakın.Lutfen ben dahıl hesabımı ıncelemenızı ve hesabımın acılmasını ıstrıham ederım .Saygılarım NTT GAME ...server .olımpıa.İd:x
    Last edited by SkCLucky; 06-09-2020 at 10:55 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Bilet göndermek için tıklayınız.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Herhangi bir yanlışlık yapıldığını düşünmüyorum şahsen çünkü o kadar uçuk örnekler gördüm ki anlatsam dahi inanamazsınız. Eryudes'in bir çok oyuncuya hüsran hilenin bulunduğu klasör bilgisini paylaştığı postlar mevcut, ufak bir araştırmayla bunlara ulaşabilirsiniz.

Elbette ki suç işleyen cezasına razı olacaktır. Af olayına gelecek olursak, oyuncu mahkemesinin tekrar oluşturulması planlanmamaktadır. Bunun temel sebebi büyük incelemeler sonucunda verilen cezalar olduğu için hata payı minimumdur.