Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Uvey Evlat OLYMPIA..

Acildigi gunden itibaren olympiada oynuyorum ancak ozellikle son 1/2 aydir Olympiada cok ama cok fazla dusus var.

Sira ile bazi sunuculara 1+1 etkinligi geldi. Rosettada dahil olmak uzere ki Rosetta zaten kafaya oynayan sw lardan biri.
    Suan tum sunucularda 1+1 var ve olympiada EXP slotlari makrodan gecilmiyor. Yav kardesim ben gidiyorum 2 gunde bir cash cekiyorum genie / genie hammer aliyorum. Adam geliyor rahatlikla makro ayarliyor gidiyor. Genie alti makroda degil. Direkt olarak MAKRO. Ayni adamlar uzun zamandir ayni sekilde kasmaya devam ediyor. Bu olympiaya arada hicbir GM ugramiyor mu ? yada kaderine mi birakildi bu sunucu ?

Olympia'nın denk bir serverla birleşip ICS zorunluluğu kaldırılırsa canlanır diye düşünüyorum.İsteyen açar isteyen kapatır.Bir dünya charım itemim var orda da ama ben bile girmiyorum.

Quote Originally Posted by Solarpleksus29 View Post
    Olympia'nın denk bir serverla birleşip ICS zorunluluğu kaldırılırsa canlanır diye düşünüyorum.İsteyen açar isteyen kapatır.Bir dünya charım itemim var orda da ama ben bile girmiyorum.
    Evet , birde o var. Olympia disinda diger sunucular icin OTP zorunlulugu yok.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Wat_tQPEHGv2 View Post
    Acildigi gunden itibaren olympiada oynuyorum ancak ozellikle son 1/2 aydir Olympiada cok ama cok fazla dusus var.

Sira ile bazi sunuculara 1+1 etkinligi geldi. Rosettada dahil olmak uzere ki Rosetta zaten kafaya oynayan sw lardan biri.
    Suan tum sunucularda 1+1 var ve olympiada EXP slotlari makrodan gecilmiyor. Yav kardesim ben gidiyorum 2 gunde bir cash cekiyorum genie / genie hammer aliyorum. Adam geliyor rahatlikla makro ayarliyor gidiyor. Genie alti makroda degil. Direkt olarak MAKRO. Ayni adamlar uzun zamandir ayni sekilde kasmaya devam ediyor. Bu olympiaya arada hicbir GM ugramiyor mu ? yada kaderine mi birakildi bu sunucu ?
    Gariban olympia gelen cakiyo giden cakiyo ortalik bebesi gibi oldu ya la

Senior Member
    Denk bir sunucu yok.
    Birleşmesine gerek de yok.
    Delos kontrol edilsin, genie de iken bir mob here düşmeden diğerine koşanlar son bulsun yeter.
    Ayrıca otp elbette olacak neden olmasın?

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Denk bir sunucu yok.
    Birleşmesine gerek de yok.
    Delos kontrol edilsin, genie de iken bir mob here düşmeden diğerine koşanlar son bulsun yeter.
    Ayrıca otp elbette olacak neden olmasın?
    OTP tabiki olsun ama tum sunuculara zorunlu olsun. Ornegin diezde oynayan bir adam OTP siz , atiyorum olympiada 1+1 var gelmek istiyor gelemiyor. OTP de kurmak istemiyor. Misal veriyorum. Yoksa OTP kaldirilmasi gereksiz. OTP olmasi gereken birsey ama TUM SUNUCULAR icin.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    aresteyim bende aynı şeyi yaşıyorum forumda bunu istediğin kadar dile getir mağdur olan oyuncular dışında kimse sesini duymayacaktır

Senior Member
    Otp zorunluluğu bütün uskoya getirilmeli

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Otp tüm sunuculara zorunla hale getirilmesi yeni sunucularda kaldırılıp nttnow gibi oyuna girişte onaysız bir sistem gelmesi yanlış.

Nttnow otp ile zorunlu tutulmalı.

Senior Member
    Olympia anca destanlar birleşir ama destanın oyuncu sayısı düşünce