Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

Exclamation JR'lerde Partylerin dağıtılma eşitsizliği

Az olan taraf clanca birlikte tıklayıp aynı ptde olabiliyorlar bu sistemin random party oluşturulması gerektiğini düşünüyorum aksi taktirde çok büyük haksizlik oluyor kalabalık olan ırk için.

Bu olay yıllardır oluyor. Bencede juraid etkinliğinde artık random sistem olmalı.

Senior Member enezx's Avatar
    priest gibi her job 2-2 ayrılsa güzel olabilir hem ft hem jr için
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    6 mage veya 6 rogue ye denk gelmek çok saçma dengeli olmalı evet.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizim gibi solo oynayan insanlar icin kesinlikle duzenlenmeli.
    ++++++++++

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bu şekilde ki etkinliklerde hiçbir oyun herkezi memnun edecek bi sistem geliştiremedi. buna katılıyorum.

ama bu jr yi aklı , mantığı ve en az bir gözü olan bir kişi çok kötü olarak değerlendirir.

benim önerim çok aşırı kaçıcak ama oyuncuları lv ve itemlerine göre değerlendirip o şekilde eşleştirmek. aynı şekilde kazanılan ödülleride düzenlemek.

hiç kusura bakmayın ama premiumsuz bile 1 ayda 80 olup trol shell ve +7 ib ile jr girilebiliyor. bu şekil adam jr ye girip kendini taşıtıp silver gem almasın.

silver alma sınırı 83lv olsun.

herkez gb değerini konuşuyor. gb yi siteye satan adam değil üstüne item olarak koyan adam değerli olsun ...

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    İyide bide şöyle düşünün benim 83 level karakterim var 70 level üstü olmayan adamla aynı partiye düşüyorum ve onun yüzünden kaybediyorum bu haksızlık değil mi? ya girişler +80 olacak yada leveli aynı olanlar karşılıklı gelecek yada böyle etkinlikler en kötü 10k npsi olanlara açık olacak.

70+ bir adamla 83 lvl bir adam arasında dağlar kadar skill stat ve hp farkı varken aynı partiye düşüyor olmaları bence de saçma oluyor.Bir de 80+ olsa bile çıplak girip afk bırakanlar var ki bence vote sistemi gelmeli bunlar için.Diğer oyunlarda ki gibi.Oylama açacaksın hemen kicklensin mi diye.Evet derse oyuncular kicklenecek.Hem bu sistem afk kalmayıp ana bacı küfür eden toksik insanlarında bu hareketlerine bir çeki düzen vermesini sağlar.Oylama sistemi şart Juraide.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    İyide bide şöyle düşünün benim 83 level karakterim var 70 level üstü olmayan adamla aynı partiye düşüyorum ve onun yüzünden kaybediyorum bu haksızlık değil mi? ya girişler +80 olacak yada leveli aynı olanlar karşılıklı gelecek yada böyle etkinlikler en kötü 10k npsi olanlara açık olacak.
    Ben de böyle düşünüyorum. En azından yakın 70-78 / 78+ gibi iki gruba bile ayrılsa ve 5k ya da 10k gibi bir np limiti koyulsa eminim %50 %60 en az daha iyi geçer. Adam atma falan olmaz da olsa bile suistimale açık mantıklı değil.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende katılıyorum yeniden sıfır bir jr yapmalarını ve ödüllerin değişmesini vs.