Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry NTTNow Yurtdışı telefon onay hk.

Merhabalar,

Yurtdışında yaşan bir şövalye olarak oyuna kayıt oldum ve yeni sunucularda oynamak istiyorum. +90 dışındaki numaralar manuel olarak GM tarafından onaylanmaktadır ve bu bir günü bulabilmektedir diye bir mesaj aldım. Henüz hesabımla ilgili bir gelişme yok. Onay yapılmadığı için premium da yükleyemiyorum. Ayrıca ticketta atamıyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum . Teşekkürler.

Numaramı sansürleyerek paylaşıyorum: +47**72**40

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yurtdışı onayı mesai saatleri içerisinde kontrol edilmektedir. Bir kaç gün içerisinde gerekli kontroller yapılır ve aksiyon alınır. Sabırla bekleyiniz lütfen.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Yurtdışı onayı mesai saatleri içerisinde kontrol edilmektedir. Bir kaç gün içerisinde gerekli kontroller yapılır ve aksiyon alınır. Sabırla bekleyiniz lütfen.
    Teşekkürler. Etkinlikler bitecek diye cok korkuyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Up. Belki bir GM görür ve onay verir.
    Last edited by GamesDepot; 06-09-2020 at 01:26 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MichaelScarn View Post
    Up. Belki bir GM görür ve onay verir.
    Teşekkürler @Gamesdepot beni daha iyi ifade ettiğiniz için.

VIII. Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti
    Madde 26 – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet Resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir. Bu hürriyetlerin kullanılması, millî güvenlik, kamu düzeni, kamu güvenliği, Cumhuriyetin temel nitelikleri ve Devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün korunması, suçların önlenmesi, suçluların cezalandırılması, Devlet sırrı olarak usulünce belirtilmiş bilgilerin açıklanmaması, başkalarının şöhret veya haklarının, özel ve aile hayatlarının yahut kanunun öngördüğü meslek sırlarının korunması veya yargılama görevinin gereğine uygun olarak yerine getirilmesi amaçlarıyla sınırlanabilir. 15 (Mülga fıkra: 3/10/2001-4709/9 md.) Haber ve düşünceleri yayma araçlarının kullanılmasına ilişkin düzenleyici hükümler, bunların yayımını engellememek kaydıyla, düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetinin sınırlanması sayılmaz. (Ek fıkra: 3/10/2001-4709/9 md.) Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetinin kullanılmasında uygulanacak şekil, şart ve usuller kanunla düzenlenir.

https://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.2709.pdf

Saygılar.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    düşünce özgürlüğü falan ne demek? burayı norveç sandın heralde
    consume & adapt

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    düşünce özgürlüğü falan ne demek? burayı norveç sandın heralde
    forumu biraz inceledimde durum Türkiye' den betermiş.