Results 1 to 7 of 7

Thread: Ring Hk

Ring Hk

Evet arkadaşlar 2 gün önce açtığım postta belirttiğim gibi charım tpt yüzünden banlandı.

Herhangi bir koxp programı kullanmama rağmen yapılan onca yatırım bir çırpıda yok edildi.
    Eminim benim gibi madur olan bir çok insan vardır hakkımı tüketici mahkemesinde ve şikayet sitelerinde dile getireceğim.

Ama yapılan bu yatırımların bir tuşla nasıl heba olacağını söylemek istedim.

Tek bir koxp kullanırken görüntümü verecek gm e bütün özürlerimi borç bilirm ancak olmayan şeyi gösteremezsiniz.

Ringden char aldım 3. günü daha charı dizme aşamasında banlandım onca yatırım heba oldu ben nereden bileyim ringde nasıl kasılmış pazardan çekmişiz charı yeni sahibi olmuşum. Evlenecek karı mı alıyoruz geçmişini araştıralım.

Şimdi gelecek biri buraya güvendiğiniz insanlardan alış veriiş yapın diye Şu oyunda kim dolandırıldıysa güvendiği insanlar tarafından dolandırılmıştır.

Yazıklar olsun.
    Last edited by SkCLucky; 06-09-2020 at 05:05 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    tüketici mahkemesi ne diyecek ki oyun tarafının güvenlik şartlarının ihlal edilmesi söz konusu haklı çıkacağını düşünmüyorum
    bilgisayarında geçmişten kalma kalıntı veya oyuna müdahale tehlikesi barındıran bir program falan bulunuyordur veya direk koxp kullanmışsındır
    temiz bir format atmanı öneririm
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Şirket bilgisayarı abicim ko yüklü sadece format atsam ne olacak gitmiş binlerce lira.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    İsyanını anlayabiliyorum dostum fakat ring ile alınan karakterlerin geçmişini bilememek büyük biz dezavantaj, büyük ihtimal senden önce illegal bi durum yaşanmış ve bu durum sana yansımış. Geçmiş olsun.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle belirtmek istiyoruz ki, destek ekibinin hiçbir yanıtı otomatik değildir. İncelemeler sonucu tarafınıza verilen yanıtlardır. Ringli karakter aldığınızı belirtmişsiniz ve o karakterin sorumluluğu size ait olacağı için güvenilir kişilerden bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Eğer tüm bunlara rağmen yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayarıma birşey bulaştıysa ki sanmıyorum kontrol de ettim durduk yere ban yedım resmen ringden char aldım diye bi cezai indirim istiyorum sadece çok mu şey bu kadar koxpa karşı durmuşuz karşılığı bu oldu.
    Last edited by SkCLucky; 06-09-2020 at 05:31 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by erz_FQVvwsZC View Post
    Abi geçiyorum iletişime birşey değişmiyor ki bir bok yemiş olsak bu kadar emin ol bu kadar isyana kalkmam kaç tane yayıncıya yazdım kaç tane konu açtım
    Bilgisayarıma birşey bulaştıysa ki sanmıyorum kontrol de ettim durduk yere ban yedım resmen ringden char aldım diye bi cezai indirim istiyorum sadece çok mu şey bu kadar koxpa karşı durmuşuz karşılığı bu oldu.
    Hesap desteğini yalnızca destek sistemi tarafından alabilirsiniz, yukarıda da belirttiğim gibi destek ekibine spam yapmadan bir bilet daha göndermeyi deneyebilirsiniz.

Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinden alabileceğiniz için konu yoruma kapatılmıştır.