Results 1 to 7 of 7

Thread: TPT Ban.

TPT Ban.

Dün akşam oyundan çıkarken hiç sorun yaşamadan çıktım sabah kalktığımda TPT banned olarak ekran geliyor bu nasıl bir sorumsuzluk ne koxp var ne başka birşey sebepsiz bannedler modamı oldu bu oyunda neyin derdindesiniz anlamıyorum Knight Online zaten yıllardır haksız bannedler yüzünden milleti oyundan soğuttu 69 level charda ne tptsi Allah aşkına hemen üyeliğimin geri düzeltilmesini istiyorum veyahut varsa bir sorun bana açıklamasını yapsınlar ne illegallik yakalamışlar benim hesabımda. Bu kadarı da yeter koxp kullanmadım birşey yapmadım sabah kalkıyorum char banned olmuş amacınız ne arkadaşım.
    Last edited by mus_VpMeQ7t6; 06-09-2020 at 12:55 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu konuda cevap alacağınız tek yer destek ekibidir.
    Bilet göndermek için tıklayınız.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Farkında olmadan da illegal bi duruma bulaşmış olabilirsin dostum . Kanıtsız ban atılmıyor yinede destek bileti göndermen de fayda var.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bu konuda cevap alacağınız tek yer destek ekibidir.
    Bilet göndermek için tıklayınız.
    Belirtildiği gibi, bilet göndermelisiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir, bu yolla herhangi bir sonuca ulaşamazsınız. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Tek bildiğim şey var sayın degerlı benım gıbı magdur user arkadaslar Yakın bu oyunda kımse kalmayacagıdır.Tpt Ip Match ( ban ) polıtakanız yanlıs !!!!

Junior Member
    mrb pek cok kıymetlı degerlı gm ler modarotorler oyun yetkılılerı saygılar sevgıler hep burda dıyorsunuz ya tıcket attın tıcktek atın e guzel kardesım attgımız 1 2 3 tıctek e sonra sı tıctek larımızı bloce atıyorsunuz ustune ustluk burda da banlıyorsunuz bana tek bır sey soyleyın hakkımızı nerde kıme anlatacaz siz varsınız sız de burda ya konu kapatırsınız yahut bloce atarsanız etmeyın eylemeyın ban polıtakanız yıl 2018 aynı sekılde TPT ıp match macro vs gıbı ılegal ıcın ıslem yaptgınız onca user oldu cok kısa bır surede charlarını aktıf hala getırdınız actınız yanı hesap acıldı dıye sizde lutfen bır calısma yapın banned vs magdur olan oyuncularınız ban larını kaldırın.lutfen artık cıddıye alıp bızım de halımızı anlayın bızı daha fazla sızden ve oyundan mahrum etmeyın.saygılarım
    id:yagmur1111 server olımpıa

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yag_BcRtQyul View Post
    mrb pek cok kıymetlı degerlı gm ler modarotorler oyun yetkılılerı saygılar sevgıler hep burda dıyorsunuz ya tıcket attın tıcktek atın e guzel kardesım attgımız 1 2 3 tıctek e sonra sı tıctek larımızı bloce atıyorsunuz ustune ustluk burda da banlıyorsunuz bana tek bır sey soyleyın hakkımızı nerde kıme anlatacaz siz varsınız sız de burda ya konu kapatırsınız yahut bloce atarsanız etmeyın eylemeyın ban polıtakanız yıl 2018 aynı sekılde TPT ıp match macro vs gıbı ılegal ıcın ıslem yaptgınız onca user oldu cok kısa bır surede charlarını aktıf hala getırdınız actınız yanı hesap acıldı dıye sizde lutfen bır calısma yapın banned vs magdur olan oyuncularınız ban larını kaldırın.lutfen artık cıddıye alıp bızım de halımızı anlayın bızı daha fazla sızden ve oyundan mahrum etmeyın.saygılarım
    id:yagmur1111 server olımpıa
    Merhaba, destek ekibine yaptığınız itirazlar sonrası size verdikleri cevaplar nihai kararlardır. Bu konuda sürekli spam yapmanız destek ekibinden uzaklaştırılmanıza neden olabilir.