Results 1 to 8 of 8
    Member
    Class
    KO -> Rogue

Angry Hide basılıyken gören worrior

Evet berler bu 2 tip delosta koxp ile resmen 2 haftadır takılıyor.
    worrior ve priest
    işin ilginç yanı bu azından küfürü eksik etmeyip ne zaman delos gitsem söven worrior, birde ben hide basmama rağmen resmen görüyor beni slotun en ucundan dibime kadar gelip bekliyor kaç kere denedim hepsindede aynısını yaptı.
    ve işi abartıyor hide basılıyken üst katlara gittim peşimden geldi üst kata gittip slotun köşesine gidip tekrar hide bastım takip etti köşeye kadar geldi yine dikildi dibime.
    duvardan geçtiğinide gördüm kaç kere ama ekran bugudur diye önemsememiştim.
    ama her seferinden sövmesi. hide basılıyken görmesi. otomatik atağı vs artık yeter bu kadarı.

video ve ss leri aldım.
    küfürden dolayı %100 reportluyacağım neyse cezası çeksin bu kaçıncı sefer. muteli artık ama bu seferde all dan sövüyor.
    ama affınıza sığınarak sorum şu

partisinde hiçbir şekilde asas olmayan 1 worrior ve 1 priest veya partisiz yakaladığım zamanlarıda oldu bu worriorun
    ben archerim bu arada. ben hide basılıyken sabir duruyorken bu adam beni taa slotun en ucundan nasıl görebiliyor?
    benim bildiğim kadarıyla bu mümkün değil. beni lup olmadan görememesi lazım?
    değil mi?

hususi effecklerden vs dir diye kanat vs dahi çıkardım denedim çıplak gittim yine aynı hide yi basmama rağmen adam resmen takip ediyor görüyor beni. dediğim gibi oto atağı yanındaki kendi gibi koxper piriside cabası.

koxp kullanması yetmezmiş gibi (şüpheden öte eminim resmen belli afk kalıyor dayıyor macro veya koxpu. macro olsa hide basılıyken görmez o nedenle koxp da olabilir ) birde sövmesi...

böyle toxic oyunculara lanet olsun...

kısaca böyle bir şey nasıl mümkün olabiliryor. otomatik atağı afk kalıp delosta kese kese takılmalarını geçtim.
    hide basılıyken bu worrior hiçbir şekilde lup alacağı bir yer olmadan nasıl beni görebiliyor?

Senior Member
    Delostan herkes şikayetçi ama ordakiler paşa torunu olduğu için herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Ayrıca lup konusunda partide asas olsa dahi lup mesafesi çok kısa slotun köşesinden seni göremez.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    o zaman kesin birşey var bunda raporladım valla, umarım gereken yapılır.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Abysd eye basıyor ya da partisinde başka katta olan rogue lup atıyor olabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Abysd eye basıyor ya da partisinde başka katta olan rogue lup atıyor olabilir.
    yok yok keşke öyle olsaydı. malesef yok. 2 haftadır orda tekkende gittim lup atan yok. %100 eminim.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Hide basılıyken gören warrior hakkında bu kadar uzun yazamazsın ama dostum ya

Senior Member
    Kat degisiyorsan kapida spawn olurken altında ırk simgesi olur hide basiki olsa bile warriorda here vurur bişe yapar gösterir seni

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle, siz "Hide" yeteneğini kullanmadan önce sizi görüyor olabilir. Ayrıca, şüphelendiğiniz bir durum var ise bunu, gerekli ve kurallara uygun kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz. Açtığınız diğer konuda bahsettiğiniz gibi şüphelendiğiniz durumu "videolu kanıt" ile desteklemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Güncellenen Cheat Reports konusunu da incelemenizi tavsiye ederim.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi

İyi forumlar.