Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Question Server kapasitesi hk.

Merhabalar,

Premium mevcut, oyuna giriş yaparken Altar 1 sunucusu için 170 kişi saydı. Tam 5 dakika sürdü ve oyuna girebildim.

Şimdi sormak istediğim şu: 5 dakika içerisinde gerçekten oyundan 170 kişi çıktı da ben mi girebildim. Bu sıralama ölçütü neye göre yapılıyor. Altar 1 sunucusunda cz sürekli aktif olan bir sunucu herkesin sc'si bitti de oyundan mı çıktı. Premium olması öncelik sağlıyor bunu anlıyorum 5 dakika da hiç sıkıntı yok sormak istediğim 170 kişi çıktı da ben mi girdim ?
    Last edited by mus3410; 06-08-2020 at 07:43 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çözüm çoklu pc oyunda avantajını bitirmek.

GEnie kaldırmak ve yeni online pazar sistemi getirmek ya da buy vergisini %20 sell vergisini %10 yaparak afk ticareti bitirmek.

Quote Originally Posted by mus3410 View Post
    Merhabalar,

Premium mevcut, oyuna giriş yaparken Altar 1 sunucusu için 170 kişi saydı. Tam 5 dakika sürdü ve oyuna girebildim.

Şimdi sormak istediğim şu: 5 dakika içerisinde gerçekten oyundan 170 kişi çıktı da ben mi girebildim. Bu sıralama ölçütü neye göre yapılıyor. Altar 1 sunucusunda cz sürekli aktif olan bir sunucu herkesin sc'si bitti de oyundan mı çıktı. Premium olması öncelik sağlıyor bunu anlıyorum 5 dakika da hiç sıkıntı yok sormak istediğim 170 kişi çıktı da ben mi girdim ?
    Benim gibi düşünen birini görmek ne kadar güzel

Jr vakti mesela serverler 150 sayıyor.Zaten herkes jr için orada arkadaşın dediği gibi sıra neden , neye göre azalıyor ?

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Çözüm çoklu pc oyunda avantajını bitirmek.

GEnie kaldırmak ve yeni online pazar sistemi getirmek ya da buy vergisini %20 sell vergisini %10 yaparak afk ticareti bitirmek.
    100 e satacağı ürünü 110 a pazara koyar Çok bir şey değişeceğini sanmıyorum
    xD

Junior Member
    kesinlikle

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by aoBoztepe View Post
    100 e satacağı ürünü 110 a pazara koyar Çok bir şey değişeceğini sanmıyorum
    Çok şey değişir afk olmayan kişilere trade ile satış artar. 10 PC pazar yapanlar değil.pc başında chatten yazarak satanlar kazanır.

Senior Member
    Sorumuza cevap alamadık hala arkadaşlar, bu olay bu kadar basit değil premiumsuz da denemiştim a2 için 8 saat beklediğimi biliyorum.

Gerçekten 170 kişi çıktı da ben mi girdim nasıl bir mantık bu.

Tags for this Thread