Results 1 to 5 of 5

Thread: Knight Online

Knight Online

Merhaba Arkadaşlar

İsmim Emre 29 Yaşındayım Ares sunucusnda oynuyorum

Bu sabah 2 gün önce ring den satın aldığım bpm ile htb de farm yapıyordum.
    Aniden dc oldum sonra girdigimde 3rd party tools vsvs yazdı yani kısacası koxp nedeniyle süresiz ban yedim.

Şimdi koxptan ban yiyen hiç kimse ben koxp kullandım demez ancak gerçekten bilgisayarımda böyle bir program mevcud degil
    Bu riski alamam çünkü şirket bilgisayarı kullanıyorum ve bu tarz yazılımların ne denli virüs içerme potansiyeli olduğunun farkıdnayım.

Ben farklı bir noktaya değineceğim Banımın açılmasını gerçekten ummuyorum çünkü daha .açılan görmedim.

Benim sorum ben bu oyuna aylık ortalama 1000 tl para harcıyorsam neden tek muhattabım sadece TICKET ?
    Bundan cok daha az para harcadığımız nice hizmet tarafından defalarca kez aranmıyor muyuz
    Bir problemimiz olduğunda haksızlıga ugradıgımızda konuşabileceğimiz derdimizi anlatabileceğimiz bir müşteri hizmetleri numarası neden yok?

Bu oyunun kazandığı para ne harcadığı para ne bizden binlerce lira para toplanıyor karşılığında karakterimize sanal rakamlar giriliyor.
    Gerçek hayatta hiçbir karşılığı olmayan itemler skinler vs

Helali hoş olsun ancak benim söylemek istediğim müşteri memnuniyeti neden geri planda bu kadar
    Namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki hiçbir illegal program kulanmadım kanıtlayana tüm hesaplarım feda olsun.
    ama Allaha sadece bu oyuna çok para yatırmadığım için şükrediyorum.

Bilgilerinze

Nazım Emre Yıldız

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yüzükte alınan bir karakter tercih edileceği zaman, güvenilir, tanıdık arkadaşlarınızdan alınması önerilmektedir. İlgili karakterin nasıl kasıldığı belirsiz ise problemler yaşanabilir.

Örneğin karakter illegal yazılım ile kasılmış olabilir, dolandırıcılık yapılmış olabilir; doğal olarak raporlama durumu veya dava açılmış olabilir. Buna benzer nedenlerden dolayı hesap kapatılabilir.

Destek ekibinin bir numarası bulunmamaktadır. Bilet üzerinden hareket etmektedirler. Eğer hesap kapanırsa, destek ekibine bilet göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Bunda benim bir suçum yok ama pazardaki bir chardı Oyunda en güvendiğimiz kimseler tarafından dolandırılmıyor muyuz?

Kendimi şuanda gerçekten kötü hissediyorum. Para harcadım ve karşılığında adeta dolandırıldım.

Lütfen bu konu ile İlgilenin bazen bir müşteri kazanmak, göründüğünden daha kıymetlidir.

Umudum sizin beni kazanmanız benim de bu oyunun aslında müşterilerini önemseyen onların hayal kırıklıklarını görmezden gelmeyen yöneticileri olduğunu düşünmemdir. Umarım çalışmanız bu yönde olur oyunda yapılacak tüm illegal davranışların karşısında olan ve oyunu seven biri olarak sizlerden bunu rica ediyorum.

Sevgiler.

Başlık ismi değişmiş ama durum maalesef pişmanlık durduk yere yaşanan bir ban insanı utandıran bir durum orada illegal program kullanılıyor denmesi lütfen hassasiyet gösterelim

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum her ne kadar illegal bir duruma karışmamış olsanda ring'li almış olduğun karakter bilgin olmadan bulaşmış olabilir. Ring'li karakter alırlen ince eleyip sık dokumakta fayda var. Olumsuz bi durum ile karşılaşman üzücü fakat bu olayda sorumluluk tamamen sana ait tekrar geçmiş olsun.