Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Premiumsuz Giremiyorum. Fenaa İKİLEMDE kaldım.

Durun şu;

Ben premiumsuz oyuna girilmediğini bilmiyordum. 5-6 ay önce bıraktım arkadaşlar başlayınca geri dönmek istedim.

Arkadaşımın preli hesabından GB ile DC pre çektim ama premiumsuz oyuna giremiyorum. 10 dk girsem Dc pre alıp basıcam ama GİREMİYORUM.

Saymasını bekledim 15 saat GİRMEDİ.
    2 gün geceleri denedim GİRMEDİ.
    Şuan hala deniyorum GİRMİYOR.
    (Yanlışlıkla alır mı ki diye 2 dk da olsa pre alıp basıcam sorunum çözülcek.)

Lütfen Konu üstte tutmaya çalışalım . Sirius 5 de 3 pazar toplasan 5 kişi çıkar boş sw giremiyoruz.

Presizlere belirli saatlerde sw ye alınması veya belli bir saat bekletip sıra ile alınması ŞART.
    İçeride PRE miz var . PRE basıcaz . GİRMEMİZ GEREK...

Teşekkürler.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Yapabileceğiniz iki seçenek var, Portal Internet Mazağası üzerinden bir premium alarak giriş yapabilirsiniz, yada başka bir sunucuda Dc premium kırdırarak sonradan siriusa giriş yapabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Yapabileceğiniz iki seçenek var, Portal Internet Mazağası üzerinden bir premium alarak giriş yapabilirsiniz, yada başka bir sunucuda Dc premium kırdırarak sonradan siriusa giriş yapabilirsiniz.
    Reis anca preli biri pre tazeliyeceği zaman ben Siriusdan (arkadasın preli hesabından) vericem . Diğer herhangibir sw dan dc pre vercek. Ben verdiği sw de pre basıcam o da siriusdan ...

ama Güven meselesi var . İstanbul ici yüzyüze yapabiliriz bunuda ...

her hangibi bir serverda dc pre kullanabilirsin hediyeler letter a gelir letterdan üstüne almadığın surece letterda kalır, pre aktif olunca sirius a girip letterdan hediyelerini de siriusda alabilirsin,
    eğer presiz charim üzerinde dc pre kırılmadan kaldı diyorsan yapıcak bişi yok 1 preminyum daha alıcaksın giriş yaptıktan sonra ister onu pazarda satarsın ister gelecek ay kullanırsın

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum bronze çekmekten başka bir yol görünmüyor, istersen premiumsuz girişi bekleyebilirsin fakat bu durum yıllar sürebileceği göz önünde bulundurulursa tek seçenek bronze pre gözden çıkarmak.