Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation herkes istediği kişinin ismini koyarken benim HazretiMuhammed isimli hesabım block ye

herkes istediği lider veyahut kişinin ismini karakterinde kullanabilirken ben yüce peygamberimiz HazretiMuhammed' in ismini kullandığım için nickbloke yedim. sebebi nedir. karakterimin blockesinin kaldırılmasını istiyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz isimler koymak uygun değildir.

Hesabınız kapatıldıktan sonra bilet göndererek durumu anlattığınızda, müşteri temsilcisi uygun görürse tarafınıza 24 saat zaman veriliyor. Bu süre içinde karakterin ismini değiştirmeniz gerekiyor.

Kullanıcı tarafından oluşturulan isimleri kullanıcı değiştirmek durumundadır. Destek ekibi tarafından böyle bir değişim hakkı tanınmamaktadır.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yani ben bedava yere ncs mi alacağım ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    uygun görmezse hiç bir sebep yokken sadece nickten ötürü ban mı veriyor? madem bu nickler nttgame için sakıncalı neden nickleri almamıza izin veriliyor. nttgamenin islamiyet düşmanlığı mı var ki Hazreti Muhammedi yasaklayıp gere kalanına devam diyor ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bu tarz konular hassas konulardır. Bu nedenle bu tarz isimlerin koyulması uygun değildir. Daha önce karakter isimi olarak HazretiAllah, pet ismine Atatürk koyulmuş hesaplara ceza uygulandığını biliyoruz.

Aldığınız ceza karşısında algı yapmaya çalışmayınız. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet göndererek durumunu anlatınız.

İyi forumlar.

Tags for this Thread