Results 1 to 8 of 8
    Senior Member TheLasTMeTaLVI's Avatar
    Nickname
    ImLastMetaLVI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Archangel
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Red face GORDION Human Irkı Krallık Seçimleri Hakkında

https://hizliresim.com/nrh5Az

08.06.2020

Herkese merhabalar, Bu ay uzun bir aradan sonra yeniden krallığa adaylığımı koyuyorum. Kral olursam kraliyet kasasındaki parayı son kuruşuna kadar son iki krallığımda olduğu gibi Gordion Human Halkı için kullanacağım. Unutmamak gerekir ki bu kasadaki para kralın değil tüm human halkına ait olduğunu düşünüyorum (Tabi ki bu benim kendi kişisel fikrim). Human halkı için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Şimdiden beni destekleyecek ve desteklemeyecek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

İsmail - ImLastMetaLVI - GORDION

Member
    Nickname
    TheProtectiveBuffer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Görevinde başarılar arkadaşım. Hak ettin.
    Seviliyorsun <3

Member
    Nickname
    TheProtectiveBuffer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu yazılanları yapmadığın için öncelikle teşekkür ederim İsmailcim. Ne kadar hakkaniyetli davrandığını kendim bizzat gördüm ve çoğu kişi bunu biliyor. Yazılanlara aldırma 2 eli ve 1 klavyesi olan herkes bu tarz şeyler yazabilir. Biz seni biliyoruz tanıyoruz. <3 Bir diğer krallığını sabırsızlıkla bekliyorum...
    Last edited by SkCLucky; 07-13-2020 at 12:10 AM.

Senior Member TheLasTMeTaLVI's Avatar
    Nickname
    ImLastMetaLVI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Archangel
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RookieGirl View Post
    Bu yazılanları yapmadığın için öncelikle teşekkür ederim İsmailcim. Ne kadar hakkaniyetli davrandığını kendim bizzat gördüm ve çoğu kişi bunu biliyor. Yazılanlara aldırma 2 eli ve 1 klavyesi olan herkes bu tarz şeyler yazabilir. Biz seni biliyoruz tanıyoruz. <3 Bir diğer krallığını sabırsızlıkla bekliyorum...
    Bunları Kimin Yazdırdığı Belli. Pek de Aldırmıyorum zaten. Beni tanıyanlar iyi bilir. Burdan beni istedikleri gibi karalasınlar. Hiç bir şey elde edemezler. Anca Kuru Gürültü Yaparlar Böyleleri.
    Last edited by TheLasTMeTaLVI; 07-09-2020 at 02:00 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RookieGirl View Post
    ya sen oyun oynamıyorsun yada bu kral olacak adamın yaptıklarını görmezden geliyorsun aynı klanı doyurdugunu görmek istemiyorsun yada bundan benlentinmi var sana neler dedi krallıkmı vaad etti de yalakalıgını yapıyorsun senden başka bir kişi bu adama sahip cıkmamışken bakıyorum da birlikte hareket eder gibi savunuytorsun birde test modarötörü olacaksın hakkaniyetli olman tarafsız olman gerekirken.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheLasTMeTaLVI View Post
    Bunları Kimin Yazdırdığı Belli. Pek de Aldırmıyorum zaten. Beni tanıyanlar iyi bilir. Burdan beni istedikleri gibi karalasınlar. Hiç bir şey elde edemezler. Anca Kuru Gürültü Yaparlar Böyleleri.
    çok merak ettim bana bunu kimler yaptırıyormuş herkesi kendin gibi elinde tasması varmı sanıyorsun insan karşısındakini kendisinden bilirmiş tasmanı tutanları iyi doyurdun bu ay test modaratörü arkana aldım diye kendini birşey sanma sen artık kendi kendini bitirdin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheLasTMeTaLVI View Post
    Bu yorumları sana kimin yaptırdığı belli. Bana Elalemin Avukatlığını Yapma. Sana Bu Yorumları Yaptırtan Her kimse o (Ki Zaten Biliyorum Kim olduğunu) Kendi Yorumunu Buraya Kendi yapsın.
    bana kimse bir yorum yaptırdığı yok herkesi kendin gibi tasmalı sanma seni öncedende bilirim ötüken dönemindeki krallıgınıda ötükene nasıl kazık attıgınıda o dönem beraberde oynadık ötükende kral olunca attın kazıgı tüm ötüken biliyor aynı şekil golden den aday olamayınca arkalarından iş cevirmenide bilirim gelmiş bura bana sana bunu kimin yaptırdıgını biliyorum diyorsun senin tek amacın kral olmak sen kral olmakdan başka bir işe yaramayan adamın tekisin kral oldukdan sonrada ilk işin cevrene atıcagın kazıklardır herkes iyi biliyor artık seni ne kadar vasıfsız bir insan oldugunu yukarıda kim oldugunu biliyorum yazmıssın
    bende merak ettim bana bunu kim yaptırıyormuş yazda bende bileyim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Konunun ikili tartışmaya gitmemesi adına ve geçmiş krallık bilgilendirmesi olması nedeniyle konu yoruma kapatılmıştır.