Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Altar giriş sorunu

Arkadaşlar yeni hesap açtım otp falan halledildi girişde bu yazıyı alıyorum. access to this server is currently unavaible four your account. Nttnow uygulamasından hala kayıt işlemi zorunlu mu ayrıca nttnow indirilip telefon noyu yazdıkdan sonra hata alıyorum.Şuan bu yeni swlere girme kapalı mı yoksa baska sorun mu var bilenler yazabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

NttNow kurulumu gerçekleştirmeniz gerekiyor, kurulum aşamasında hata alıyorsanız lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

NttNow kurulumu gerçekleştirmeniz gerekiyor, kurulum aşamasında hata alıyorsanız lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.
    Nttnow indirdim ve hem önceden kullandığım hemde kullamadığım telefon numarasını girdim malesef yine hata geliyor.Bilet göndermeye calısdım 2 kere 2sindede sayfa hata verdi

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by niang17 View Post
    Nttnow indirdim ve hem önceden kullandığım hemde kullamadığım telefon numarasını girdim malesef yine hata geliyor.Bilet göndermeye calısdım 2 kere 2sindede sayfa hata verdi
    Merhaba,

Bilet göndermek için tarayıcı geçmişinizi silebilir veya farklı bir tarayıcıdan deneyebilirsiniz. Ayrıca bilet gönderebilmek için hesabınızda NPoints bulunması gerekir. Hesabınızda NPoints yok ise NPoints bulunan farklı bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Biletinizi gönderirken durumu kısa ve öz bir şekilde açıklayın. Lütfen aynı konu hakkında birden fazla bilet göndermeyin ve biletinizi gerekmediği sürece güncellemeyin, bu eylemler biletinizin yanıtlanma süresini artıracaktır.

NTTNOW programı tek telefon cihazı, tek telefon hattı, tek hesap prensibinde çalışmaktadır.

NTTNow Rehberi (Yeni Sunucu Kaydı) - Güncellendi

Yukarıda belirttiğim konu üzerinden adımları takip ederek NTTNow kurulumu yapmayı deneyebilirsiniz. Ek olarak, NTTNow kaydında ve bilet gönderme durumunda aldığınız hataları iletirseniz, daha net yardımcı olabiliriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

Bilet göndermek için tarayıcı geçmişinizi silebilir veya farklı bir tarayıcıdan deneyebilirsiniz. Ayrıca bilet gönderebilmek için hesabınızda NPoints bulunması gerekir. Hesabınızda NPoints yok ise NPoints bulunan farklı bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Biletinizi gönderirken durumu kısa ve öz bir şekilde açıklayın. Lütfen aynı konu hakkında birden fazla bilet göndermeyin ve biletinizi gerekmediği sürece güncellemeyin, bu eylemler biletinizin yanıtlanma süresini artıracaktır.

NTTNOW programı tek telefon cihazı, tek telefon hattı, tek hesap prensibinde çalışmaktadır.

NTTNow Rehberi (Yeni Sunucu Kaydı) - Güncellendi

Yukarıda belirttiğim konu üzerinden adımları takip ederek NTTNow kurulumu yapmayı deneyebilirsiniz. Ek olarak, NTTNow kaydında ve bilet gönderme durumunda aldığınız hataları iletirseniz, daha net yardımcı olabiliriz.
    Bilgiler için teşekkür ederim yeni char acmak icin telefonuda mı değiştiricez artık ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by niang17 View Post
    Bilgiler için teşekkür ederim yeni char acmak icin telefonuda mı değiştiricez artık ?
    Hesap oluşturmak için böyle bir durum söz konusu değil, hesap oluşturabilirsiniz. Ancak daha önce bir hesabın NTTNow kaydını yapmak için kullandığınız telefonu ve hattı, başka bir hesabın NTTNow kaydı için tekrar kullanamazsınız.

sa ben daha once telfon numaramı kaydettim o carımı kullanıcı daı sifreini unuttum aynı tlefona kyıt olmuyor naaıl kayıt yapabilirim