Results 1 to 4 of 4
    Senior Member IFrancoise's Avatar

Arrow Sirius'u açmanız gerek bence .Açıldığı gün eskisinden daha da kalabalık olucak.

Yazdıklarım genel TARTIŞMA bölümü olduğu için uygun görüyorum.Siriusun açılması gerek. Oyuncuların kafasında tek yasaklanan server olarak demekki daha iyi imajı bırakıyor.Girişlerin tekrar açıldığı gün zaten patlama yapacağı kesin.Bence yasaklanması fayda etmeyecek.Oyuncular olarak yeni oyuncu gelmemesi de pazarı öldürüyor orası ayrı.Her türlü yasaklama daha da talep getirir.

Quote Originally Posted by IFrancoise View Post
    Yazdıklarım genel TARTIŞMA bölümü olduğu için uygun görüyorum.Siriusun açılması gerek. Oyuncuların kafasında tek yasaklanan server olarak demekki daha iyi imajı bırakıyor.Girişlerin tekrar açıldığı gün zaten patlama yapacağı kesin.Bence yasaklanması fayda etmeyecek.Oyuncular olarak yeni oyuncu gelmemesi de pazarı öldürüyor orası ayrı.Her türlü yasaklama daha da talep getirir.
    bence siriusun yeni üyelere kapatılmasının sebebi oluşan kalabalığı önlemek , insanları vega altar ya da eski serverlara yönlendirmek.

İnsanlar siriusa giremedikleri için zaten gidip başka swde oynuyorlar. He ayrıca Siriusu kapatmalarının bi faydasının olmadığını siriusu açtıklarında anlıcaklar sevgili yönetim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda benzer konular var, lütfen onlardan devam ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.