Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Exclamation CR şikayetlerinin geri dönüşü..

Öncelikle merhaba

1+1 Eventlerin tüm sw lere gelişi
    Sokağa çıkma yasağı derken oyuna büyük bir ilgi var aynı şekildede cr ye atılan konularda büyük bir ilgi var..

Yogunluk olduğu için yetişemiyorsunuz normaldir..

Lakin insanın zoruna gidiyor ben +2 Fr +7 Sco +2 Crystal set +80 Level charlarım varken.
    Adamın birisi Old takı, Old staff +70 Level le gelip makro ile slota çökmesi ve bunu ap açık makro şeklinde yapıp hala cezalandırılmaması artık ONURUMA dokunuyor. Adam 70-57-51-56 Skillerini kullanıyor, Aynı skilleri ben kullandıgımda GENİEm yürümeye başlıyor.. Skill Cooldown'ı yetmediği için 56 vurmaya koşuyor charlar..
    Aynı adam ise yürümüyor ? Çünkü niye SKİLL BARDAN vurduruyor skilleri. Bariz bir şekilde bu ortada olmasına ragmen Adam 1 haftadır cezalandırılmadı... Benden sonra CR ye konu açan arkadaşımın konusu sonuçlandırılırken. Bu adamın bu şekilde kasması çok tuhaf..
    Aynı adam c2 slotunda TEMİZ diye itibar edilmiş. C1 kampında bu makroyu kullanan adam, C2 Slotunda nasıl temiz diye ceza almadı buda bir ayrı düşündürücü konu?

Size hak veriyorum yogunluk var. Ama en azından discord kanalındaki test mod. larımızı devreye sokarsak bu işleyiş biraz daha hızlanır. Adamlar illegal şekilde karakterini geliştirmesi & para kazanması zoruma gidiyor !

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

CR bölümündeki tüm raporlar detaylı olarak incelenmektedir. Bu nedenle yoğunluk olabiliyor, bahsettiğiniz pandemi durumu nedeni ile de yoğunluk artıyor. Lütfen şikayetlerinizin sonuçlanmasını sabırla bekleyin.

İyi forumlar

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    skilleri birde 70 57 18 56 olarak koyar mısın ?

Senior Member
    kardeş sen skilleri yanlış diziyorsun bence

kardeşlerim skilleri nasıl koyacagımı biliyorum, adamın koydugu skill barın aynsını koydum charlar yürüyor skillbar makrosu kullandıgı için charları yürümüyor. genie ye koysa yürür

Quote Originally Posted by Ma3strovic View Post
    Öncelikle merhaba

1+1 Eventlerin tüm sw lere gelişi
    Sokağa çıkma yasağı derken oyuna büyük bir ilgi var aynı şekildede cr ye atılan konularda büyük bir ilgi var..

Yogunluk olduğu için yetişemiyorsunuz normaldir..

Lakin insanın zoruna gidiyor ben +2 Fr +7 Sco +2 Crystal set +80 Level charlarım varken.
    Adamın birisi Old takı, Old staff +70 Level le gelip makro ile slota çökmesi ve bunu ap açık makro şeklinde yapıp hala cezalandırılmaması artık ONURUMA dokunuyor. Adam 70-57-51-56 Skillerini kullanıyor, Aynı skilleri ben kullandıgımda GENİEm yürümeye başlıyor.. Skill Cooldown'ı yetmediği için 56 vurmaya koşuyor charlar..
    Aynı adam ise yürümüyor ? Çünkü niye SKİLL BARDAN vurduruyor skilleri. Bariz bir şekilde bu ortada olmasına ragmen Adam 1 haftadır cezalandırılmadı... Benden sonra CR ye konu açan arkadaşımın konusu sonuçlandırılırken. Bu adamın bu şekilde kasması çok tuhaf..
    Aynı adam c2 slotunda TEMİZ diye itibar edilmiş. C1 kampında bu makroyu kullanan adam, C2 Slotunda nasıl temiz diye ceza almadı buda bir ayrı düşündürücü konu?

Size hak veriyorum yogunluk var. Ama en azından discord kanalındaki test mod. larımızı devreye sokarsak bu işleyiş biraz daha hızlanır. Adamlar illegal şekilde karakterini geliştirmesi & para kazanması zoruma gidiyor !
    Kıyamam

Quote Originally Posted by Mcoskunnnn View Post
    Kıyamam
    Neye kıyamıyorsun canımcım

Senior Member
    Temiz diye ihbar edilmek ne ya Crye temiz falan yazmıyorlar ki. Bir de istediğin şekilde vur 56 skili genie ile de elle de aynı mesafeden vuruyor?

Quote Originally Posted by Ma3strovic View Post
    Neye kıyamıyorsun canımcım
    Başka slota geç sende güçlü olan alır

Quote Originally Posted by Mcoskunnnn View Post
    Başka slota geç sende güçlü olan alır
    Yazılanları okuyabilcek, Okuduğunu anlayabilcek kapasite yok sanırım.

Şöyle anlatıyım adam "MAKRO" açıyor.

Gene anlamadıysan -> M A K R O

Gene anlamadıysan -> M A K R O

Gene anlamadıysan ->
    M
    A
    K
    R
    O

umarım anlamışsınız anlamadıysanız bol bol yeşillik ve balık yemenizi tavsiye ederim iyi gider