Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Base hakkinda

Base hakkinda

Arkadaşlar merhaba eski serverların hepsine girip tek tek baktım ronark land base haritasına baktım tüm serverlarda bomboş son olarak destan base ye karus ırkında başladık human ırkında oyuncu olmamasından muzdaribiz haritaya farm slotları eklense pkya canlılık açısından güzel olabilir desteklerinizi bekliyorum basenin kıymetini bilen arkadaşları destan baseye bekliyorum (human ırkında) herkese iyi forumlar.

Senior Member angelrock's Avatar
    Merhaba,

Destanda base okçu karakterim var yakın zamanda bende orada oynamayı planlıyorum. Bir çok haritadan daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Gmlerin unuttuğu ama en çok ilgilenmesi gerekilen map olduğunu düşünüyorum en zevkli pklar basede döner bi kaç farm slotu yeterli base canlanması için.

Junior Member
    bende sonuna kadar katılıyorm ardreamda 4 5 farm slotu var cz zaten bişe demiyorm her yer farm slotu basenin canlanması için baseye farm slotu istiyoruz.
    örnek cz deki gibi trol veyahut stona golem.

güncellllll

Senior Member
    -1+1 vermişler her yere 79 olun diyorlar.
    -Yeni serverlar için base açmayı düşünmüyorlar.

Bence komple kapatılmalı yada ardream ile birleşmeli

Junior Member
    bu senin düşüncen hala base oyuncuları var

Senior Member
    Base oyuncuları bilir, Base en zevkli PK haritasıdır. Ancak hakettiği değeri görmemektedir.

Basenin canlanmasını mı istiyorsunuz yoksa farm yapabilmek için slotların artmasını mı onu pek anlayamadım

Ben de base sevenler derneğindenim.. Level kasmanın bu kadar kolay olmadığı zamanlarda, genie denen olay da yokken. Hep ardream takılırdım, sonrasında bir hırsla 69 level olup base geçmiştim. Ama en yüksek premium gold premium olduğu için zorlu ama hazzı yüksek bir olaydı. Baya ardream ve base oynadım. Hatta platinium premium sonrası tüm hesaplarımda 83/69/59 aynı karakterler olurdu. Zevkli zamanlardı. Canlanması güzel olur fakat ex premium satışı düşmesin diye yapacaklarını sanmıyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ronark Land Base Cz'yi öldürmekten başka bir işe yaramadı diye düşünüyorum. Muhtemelen yapımcı da aynı şeyi düşünüyor ki yeni sunucularda Base haritasını getirmeyi planlamıyor. Eski sunucularda da ekstra bir şey yapacağını sanmam.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.