Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Paralı kesim.birbirini kesilerek zevk almaz. BFiyatlar yüzünden oynayamayan rekabet edemeyen şuan oynayandan çok daha fazlası var. Çoklu pcleri tek kişi sayarsak.
    Bu gidişle oyun onlara kalacak. Moradon harici hayalet şehre dönmesi yakındır. Kimsenin gözünü boyamasın bu yoğunluk... Ben onlara bir şey demiyorum. Onların oyuna yatıracak çok paraları var. Buna göre de daha güçlü olabilirler oyun içinde. Bunlarda yanlış bir şey yok. Benim derdim pus itemlerinin aşırı pahalı olması. Dolar kuru falan demesin kimse.

Bence oyundaki bir zümre rahatlarının ve düzenlerinin bozulmasını istemiyor. Oyunu kendi isteklerine göre şekillendiriyorlar.

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    char silme kağıdı diye birşey getirseler çok güzel olacakdaa....

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Guncel......
    +++++++

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    benim 2 tane 30 küsür lv silmek istediğim karakterim var. 2800 cash x 2 çok fazla.

ring yapma 2800 de kalsın ama uygun fiyata silme gelsin itirazım yok. uygun derken en düşük cash olan 400 cash olsa anında 800 cash basarım

Senior Member
    Css ile 1 envanter item taşınsın isterse 9999 npoint olsun

Junior Member
    Evet pus ürünleri doların da etkisiyle baya bi yük haline geldi bizim için. Oyun içinden karşılayalım desek farm slotları zaten baya azaldı,itemsiz farm çok zor şuan tek başına bir oyuncu için. Hadi yine yapıyoruz etkinlik draki derken gelen 3-5 gb yide pusa verince karaktere bişey ekleyemiyoruz. Türkiye için npoint dengelenmesi yapılmayacaksa en azından pus ürünleri fiyatı düşürülmesi lazım artık. Bunu değerlendirip halledebilirseniz oyuncular için sevindirici bir haber olacaktır.

Arkadaşlar kısaca tekrar yazayım. Karakter silmek ücretsiz olmalı. Karakteri yok etmek için para vermenin mantığı nedir? Her şeye scroll mu alalım? Karakter açarken de scroll alalım, server değiştirirken de scroll olsun. Ben zamanında rebirth itemi normale çevirmek için kağıt olması gerekli diye belirtmiştim. Adamlar ona scroll getirmiş.

Benim açtığım konu CSS 799 cash olmalı. Zaten benim olanı dışarı çıkartıp, başkasına vereceğim. 799 cash'de ucuz değil.

Herkesin düşüncesine saygım var ama CSS fiyatına iyi diyenlerin gerçekten söğüşlendiklerini görmek bizim milletimizin her şeye müstehak olduğunu gösteriyor.