Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Exclamation CSS Fiyatı Çok Pahalı

Oyundan uzun süredir uzağım. Çok şey değişmiş fakat değişmeyen tek şey CSS fiyatı. Bu kadar pahalı olmamalı. Bununla ilgili baya konu gördüm ama hiçbir çalışma göremedim. Önceden sorun değildi. Ama artık NTTNow yüzünden bir telefonla bir hesap açılıyormuş. Maalesef her önlem gibi bu da sadece legal oyuncuları etkiliyor. Çözüm bu değil. Maalesef farklı yollarla aynı telefondan birden fazla hesap açılabiliyormuş. Ben ve benim gibi legal kalmak isteyenler buna bulaşmadan düzgün bir şekilde aynı hesaptan uzun bir süre devam etmek istiyor. Fakat CSS öyle pahalı ki hesabı değiştiremiyoruz. CSS fiyatı cazip olmalı ki legal kalmaya çalışanlar da mecburiyetten farklı yollara kaymasınlar. Bilmiyorum bir işe yarar mı fakat bununla ilgili tepkimizi ve isteklerimizi belirtmeliyiz. CSS fiyatında kesinlikle radikal bir indirim yapılmalı. 799 cash normal olur. Zaten benim olanı yüzüğe almak için bir premium parası vermek hiç mantıklı değil.

Haftalık pus indirimi güncellemesi sık sık geliyor. En yakın zamanda ring fiyatının da indirime gireceğini düşünüyorum.

Senior Member
    Bence de CSS için 799 Cash mantıklı bir miktardır.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bence de makul. Zaten moradon full 83 lvl satılan charlarla dolu, daha ucuzlatırlarsa en başta hackerlar seni yuzuk yaparlar
    Kaldı ki moradonda CSS satış fiyatı geçen seneye göre yarı fiyat, server diez.

Seni yüzük yapmışlar sanırım, başkasının başına gelsin istemiyorsun.

Destek veren arkadaşlara teşekkür ederim. Bu konuyu polemik amaçlı açmadım. Açık ve saygılı bir şekilde düşüncemi belirttim. Lütfen üslubunuza dikkat edin.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Css fiyatında değişiklik olacağını sanmıyorum. İndirimleri takip etmek lazım anca. Ama düşük level karakterler için ayrı bir kağıt getirilebilir. 80 üstü css kullanır. 79 level ve altı için daha ucuz bir kağıt olursa daha güzel olur.

Senior Member
    Katılıyorum çok pahalı.

Quote Originally Posted by thesa001 View Post
    Css fiyatında değişiklik olacağını sanmıyorum. İndirimleri takip etmek lazım anca. Ama düşük level karakterler için ayrı bir kağıt getirilebilir. 80 üstü css kullanır. 79 level ve altı için daha ucuz bir kağıt olursa daha güzel olur.
    Ah keşke..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Fiyatları indirmiyorlarsa ya da istediğimiz güncellemeler gelmiyorsa boykot edelim o zaman ? Bakın o zaman nasıl yola geliyorlar.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Pahalı olmayan bir şey yokki. Gerçek hayatta bir kaç yıl kullanacağın eşya oyunda 1-2 aylık ve daha pahalı.