Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Junior Member
    Bence de CSS fiyatı düşürülmeli

Arkadaşlar indirim olmalı. Bir şekilde bunu anlamaları gerekli. Boykot vs. ne gerekiyorsa anlatmak gerek. Sadece karakter taşıma kağıdı. Bu kadar pahalı olmasını gerektiren bir şey yok. Ayrıca NTTNow uygulaması yüzünden CSS fiyatı kesinlikle düşmelidir.

İlk çıktığında walkrie setler 6 aylık idi. Onu düşürdüler 2 ay yaptılar. Şu an kaç ay bilmiyorum bile. Asla almam artık.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by thesa001 View Post
    Css fiyatında değişiklik olacağını sanmıyorum. İndirimleri takip etmek lazım anca. Ama düşük level karakterler için ayrı bir kağıt getirilebilir. 80 üstü css kullanır. 79 level ve altı için daha ucuz bir kağıt olursa daha güzel olur.
    Bencede düşük leveller için daha düşük ücretli kağıt olmuş olsa güzel olurdu ama ringin temel amacı karakteri slottan silmeye yönelik olacağından dolayı tüm levelleri eşit olarak değerlendireceklerdir fiyata odaklanırken.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xGLADIATORx View Post
    Arkadaşlar indirim olmalı. Bir şekilde bunu anlamaları gerekli. Boykot vs. ne gerekiyorsa anlatmak gerek. Sadece karakter taşıma kağıdı. Bu kadar pahalı olmasını gerektiren bir şey yok. Ayrıca NTTNow uygulaması yüzünden CSS fiyatı kesinlikle düşmelidir.

İlk çıktığında walkrie setler 6 aylık idi. Onu düşürdüler 2 ay yaptılar. Şu an kaç ay bilmiyorum bile. Asla almam artık.
    Kararlı ve organize bir biçimde yapamayacağımız bir şey yok. Bizi hiçbir şey yapamayacağımıza alıştırmışlar. Avrupada 1 kuruş vergi arttırıldı diye ne eylemler oldu vergileri geri çekmek zorunda kaldılar. Eğer sonuç istiyorsak, kararlı bir biçimde bunu dile getirmeliyiz.

Senior Member
    gereksiz pahalı olan pus itemleri Css ncs nts switch pre 800 cahslik kanat birde sealed item çok gereksiz çok

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    CSS'nin pahalı olmasından ziyade karakter silmenin gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum

Oyunun resmi forumuna konu açıyoruz. Ne yapabiliriz peki? Modlar bu konuyu görmüyor mu sizce?

Char silmenin kapalı olması tamamen yanlış zaten. Bu ayrı bir konu. Ki o kadar server birleşti ve insanların slotları zorunlu bir şekilde doldu. Ama char silme gelse dahi CSS fiyatı düşmeli. Bunun kimseye zararı yok hatta faydası olacaktır. Her ne kadar hesap alım satımı yasak olsa da herkes account alıp satıyor. Bu bir gerçek. CSS ucuz olması, insanların karakter satın alırken güvenle satın alıp sonradan mağdur olmamasını sağlar ve oyuna gelen ticket sayısını düşürür.

Yani değişik kağıtlar yerine CSS'nin uygun fiyat olması en doğru seçenektir. Yok char silme kağıdı, yok 79 sonrası öncesi vs. dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. CSS gereksiz bir şekilde pahalı olduğunu ve fiyatının düşmesinin gerektiğini düşünüyorum.

CSS gibi amaçsız pahalı olan itemlerde düzenlemeye gidilmedikçe hiçbir şey almam, yakınlarıma da aldırmam. İşin üzücü ve komik tarafı CSS fiyatlarının düşmesini istemeyen bir azınlık var. Bunlar ya nttgtame sahiplerinden ya da account olarak satış yapıp sonrasında geri alanlar sanırım.
    Last edited by xGLADIATORx; 06-07-2020 at 09:38 PM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    CSS'nin pahalı olmasından ziyade karakter silmenin gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum
    Güzel olurdu bazen acele karar ile açılmış karakterden pişman olunduğunda düşük level bir karakteri sadece silmek için o kadar para verme zorunluluğu yüzünden ihtiyaç olan karakteri açamıyoruz.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Bence CSS fiyatı hakkında bir çalışma yapılmalı. İnsanları bir hesaba mahkum edip CSS fiyatını bu kadar yüksek tutmak mantıklı değil.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Karakter silme gelsede 250Tl bu özellik için aşırı pahalı.
    Bana kalırsa CSS kaldırılmalı. Hacklenerek ringlemeden, koxp,makro kullanan karakterlere sonradan verilen cezalar yüzünden bir sürü.mağdur var.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast