Results 1 to 6 of 6

Neden herhangi bir etkinlik sırasında dc yedikten sonra tekrar katılamıyoruz

Merhaba,az önce jr'nin ortasında bilgisayarım mavi ekran verdi ve yaklaşık 90 saniye oyundan uzak kaldım.90 saniye sonra oyuna girebilecek durumdaydım.Neden ben jr ye aynı pt ile tekrar katılamıyorum.Bilgisayarımın mavi ekran vermesi benim suçum mu? dc almak benim suçum mu? hayır.O partideki insanların suçu mu? hayır. kimsenin suçu değil,mesela neden çıktıktan 5 dakika içinde 10 dakika içinde tekrar girersem katılamıyorum.Buna acilen bir çözüm getirilmeli lütfen,oyunda çok fazla dc oluyor çok fazla "7 kişi kalma" olayı oluyor.kimsenin mağdur olmaması için birkaç dakika içinde tekrar girebilmemiz lazım

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Aynen şu kişinin bağlantısı koptu deyip çarını etkinlikten atmak yerine afk bırakıp tekrar oyuna bağlandığında kaldığın yerden devam etmeni sağlayabilirler. Olması gereken çok güzel birşey bu ama bu saatten sonra uğraşırlar mı hiç sanmıyorum.
    Bu şekilde bilerek afeka bırakanla bağlantısı gerçekten kopmuş olan kişi rahatlıkla ayırt edilebilir ve kime nasıl ceza verilmesi aşırı kolaylaşır.
    Ödüller de ona göre ayarlanabilir.

illegallikler ve sistemin kötüye kullanılışı bizi ilgilendirmiyor.Bunların önlemini almanın çeşitli çözümleri var.Benim anlamadığım şey bu kadar eski bir oyunda nasıl hala etkinliğe yeniden bağlanma diye bir seçenek olmaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yıl olmuş 2020, halen bunlara bir çözüm yok ... ne diyeyim, umarım görürler de buna bir çözüm getirirler artık.

Senior Member
    Çok fazla gerekli olan bir şey. JR için event yap dc yiyip 2 kat sinir ol.

Böyle bir şey oyunculara yarayacağı için yapmazlar.

Yıl oldu 2020 biz hala buglar koxplar dupeler alttan alta satılan itemler ve çağ öncesi kalmış datalarda oynuyoruz

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Çok fazla suistimale sebep verebilir. Yapılacağını düşünmüyorum