Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

21 PC İle Farm bu mudur legal durum ?

Bir çoğunuz görmüştür görmeyen varsa aşağıda linki mevcuttur. Knight online dediğimiz şey oyun mu yoksa iş kapısı mı ? Yetkililer şu videoyu yapımcı firmaya anlatıp izletse belki farklı fikirler ortaya çıkabilir.Bu ve bunun gibi insanlar yüzünden oyunu oyun olarak gören kısım mağdur oluyor.Yeni başlayan adam slot bulamaz görev yapan slot bulamaz.Tek char tek pc ile farm yapıp oyun oynamak isteyen bir şey yapamaz.Bir çok kişiye göre bu durum normal gelebilir bana göre normal bir durum değil.
    Last edited by ScORp_LiON; 06-07-2020 at 12:05 AM. Reason: Video silindi.

kesinlikle katılıyorum ama simdi biri cıkıp sizde alın sizde yapın diyecek onun icin vazgectim katılmıyorum kim ne yapıyosa yapsın ben bıraktım

senin mantığını uygulasa sirius şuan tek server olur 5 serverdan . Böyle birşey mümkünmü sence
    Last edited by ScORp_LiON; 06-07-2020 at 12:05 AM. Reason: Videolu alıntı silindi.

Senior Member
    Yazıklar olsun diyecek laf yok.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Daha önce kendi açtığım konuda da söylemiştim, tekrar edeceğim;

Oyun yönetiminin aldığı tüm önlemler (ip sınırlaması, sanal makine engeli vs) sadece ve sadece oyuncuların önüne engeller çıkarıyor ve bu tiplerin kötüye kullanımlarını kesinlikle engellemiyor.

Bir MMORPG oyununda Genie gibi bir sistemin olmasının akılla mantıkla açıklanabilecek hiçbir yanı yok. Bir role play oyununda, oyunu hiç oynamadan experience kazanabildiğiniz bir sistemin varlığını diğer MMORPG'lerin oyuncularına söylerseniz muhtemelen gülerler. Genie'in olmaması oyunda çok fazla şeyi değiştirecektir ama bu oyunda Genie zaten yoktu.

Sadece oyun yöneticilerinin biraz çaba harcayıp yeni ve MMORPG'nin ruhuna uygun çözümler üretmesi gerekiyor.
    Last edited by BERNARD31; 06-06-2020 at 11:11 PM.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Genie kaldirilmassa 100 bin pc de olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Daha önce kendi açtığım konuda da söylemiştim, tekrar edeceğim;

Oyun yönetiminin aldığı tüm önlemler (ip sınırlaması, sanal makine engeli vs) sadece ve sadece oyuncuların önüne engeller çıkarıyor ve bu tiplerin kötüye kullanımlarını kesinlikle engellemiyor.

Bir MMORPG oyununda Genie gibi bir sistemin olmasının akılla mantıkla açıklanabilecek hiçbir yanı yok. Bir role play oyununda, oyunu hiç oynamadan experience kazanabildiğiniz bir sistemin varlığını diğer MMORPG'lerin oyuncularına söylerseniz muhtemelen gülerler. Genie'in olmaması oyunda çok fazla şeyi değiştirecektir ama bu oyunda Genie zaten yoktu.

Sadece oyun yöneticilerinin biraz çaba harcayıp yeni ve MMORPG'nin ruhuna uygun çözümler üretmesi gerekiyor.
    Legal olan birşeyi kullanmak neden yanlış olsun ?
    Sadece şahsi fkrinizle bu arkadaşı neden tip olarak niteliyorsunuz ?
    Böylece asıl yanlışı siz yapıyorsunuz.
    Legal playeri ve legal fameri her zaman desteklerim.
    Diğer arkadaşı destekliyorum ve en kısa sürede 210 bilgisayara çıkmasını en içten dileklerimle temenni ederim gözlerinden öperim.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Legal olan birşeyi kullanmak neden yanlış olsun ?
    Sadece şahsi fkrinizle bu arkadaşı neden tip olarak niteliyorsunuz ?
    Böylece asıl yanlışı siz yapıyorsunuz.
    Legal playeri ve legal fameri her zaman desteklerim.
    Diğer arkadaşı destekliyorum ve en kısa sürede 210 bilgisayara çıkmasını en içten dileklerimle temenni ederim gözlerinden öperim.
    Bu arkadaşın yaptığı şey legal değil aslında. Normalde yöneticiler de gelip bunu söylerler ama Genie karşıtı konulara çok uğramıyor yöneticiler. Sen bu soruyu başka bir başlıkta sor, orada legal olmadığı cevabını alırsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Bu arkadaşın yaptığı şey legal değil aslında. Normalde yöneticiler de gelip bunu söylerler ama Genie karşıtı konulara çok uğramıyor yöneticiler. Sen bu soruyu başka bir başlıkta sor, orada legal olmadığı cevabını alırsın.
    Sormaya gerek yok.
    Arkadaş legal olmadığına karar vermiş ve o arkadaşı tip olarak etiketlemiş.
    Bence de gayet legal.
    Tabii ki nihai kararı idare verir.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    malesef ki legal, keşke olmasa.
    consume & adapt