Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
    Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bence her vatandaş TC kimlik numarasını kullanarak hesabına girebilsin tek hesap olsun. gidip tüm ailesini toplasa çoklu pc yapmak için taş çatlasın 7-8 tane hesap açabilir en azından kalan 13 pcden kurtulmuş oluruz. Yazıklar olsun diyorum başka bir şey diyemiyorum...

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Online oyunlarda birden fazla hesap açmak tek bir hesabı bufflamak veya bunu gelir haline getirmek yasaktır eula sözleşmesi vb bu tarz şeyler içindir eğer nttgame buna göz yumuyorsa bu onların ayıbıdır bu kadar pcyi destekleyebilecek bir altyapı varsa yapsın demek doğru değil o ortamda bir yangın çıksa bunun sorumluları kim olacak fabrika gibi inanılmaz gerçekten o ortamda duran isanada yazık aldığı radrasyon miktarı çernobilde yoktur

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Online oyunlarda birden fazla hesap açmak tek bir hesabı bufflamak veya bunu gelir haline getirmek yasaktır eula sözleşmesi vb bu tarz şeyler içindir eğer nttgame buna göz yumuyorsa bu onların ayıbıdır bu kadar pcyi destekleyebilecek bir altyapı varsa yapsın demek doğru değil o ortamda bir yangın çıksa bunun sorumluları kim olacak fabrika gibi inanılmaz gerçekten o ortamda duran isanada yazık aldığı radrasyon miktarı çernobilde yoktur
    Yapılacak en mantıklı şey buy pazarı v e genieyi kaldırmak. Mesela ben multi clienti destekliyorum ama çoklu pc'ye karşıyım şöyle açıklayabilrim oyundaki şuanda sistem geniesi olsun buy pazarı olsun hep insanı o tarz kötü şeylere yönlendiriyor. Ama oyunu orjinal sürümüne çek koreko mesela orjinal knight online us-ko gibi US değil ona multi cleint var genie yok byu pazar var mı yokmu bilmyiorum ama bir oyunu nekadar çöp edecek şey varsa uskoda var yani. multi açan adam 1-2 sell pazar için kullanır onu konu kapanır fazladan 1 pc bile almaz yani. Ama gel gelelim bizim yönetim diyo ki '' karakter silme kötü kullanım olur diye getirilmeyecektir'' diyo ama genieyi buy pazarı mafyacılığı mümkün kılıyor.

Senior Member
    ya zaten altar 4 sirius 5 neden vaar sanıyorsun çoklu pcler girip pre alsın diye seni beni düşündüklerinden değil ama helal olsun akıllı firma en iyisini yapıyor sonuçta onlar olmasa yine aynı preyi satıcaklar onların sayesinde 100 satıyorsa 300 satıyorlar kapiş

Senior Member
    Ya bırakın bu işleri burada herkes yok işi ticarete dökmüşler yok oyun elden gidiyor... Şu sistem sizde olsa kafayı yer evden adım atmazsınız. Kimse kusura bakmasın adam modemini almıs pc'sini almış sistemini kurmuş. Legal mi ? Legal!!! Geç.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    adam bir diğer konuda sirius kayıtları açın artık yeter server zarar görüyor yazmış bu konuda da oyunu ticarete çevirdiler 21 pc nedir banlayın şunlardan bıktım yazıyor KAFASI YOK Kİ başlayacaklar yan hesaplarını kayıt eden diğer çoklu pc li adamlar
    Last edited by ExorLeon; 06-07-2020 at 08:25 AM.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by mus3410 View Post
    Ya bırakın bu işleri burada herkes yok işi ticarete dökmüşler yok oyun elden gidiyor... Şu sistem sizde olsa kafayı yer evden adım atmazsınız. Kimse kusura bakmasın adam modemini almıs pc'sini almış sistemini kurmuş. Legal mi ? Legal!!! Geç.
    Ben eğer oyun içindeki karakterimi geliştirmek için farm yapma ihtiyacı duyuyorsam ve hayatsız tipin teki OYUN İÇİ EŞYALARIN VE OYUN İÇİ PARANIN GERÇEK HAYATTA TİCARETİNİN YAPILMASI YASAK OLDUĞU HALDE vergisiz şekilde bu oyun üzerinden kazanç sağlayarak benim oyun deneyimimi kötü etkiliyorsa ben buna karşı çıkarım.

Sana da en kısa sürede derdini anlatıp çözüm arayan insanlara tepeden bakmayı ve bilmiş bilmiş konuşarak kendini rezil etmeyi bırakmanı öneriyorum.

Senior Member
    Şunu göz ardı ediyorsunuz.

Bu oyunda
    -Farm yapan
    -Exp kasan
    -Pazar yapan
    -PK yapan
    -Moradonda zıplayıp tekme atan

Bunların hepsi oyunu oynamış sayılıyor. ( Oyun kuralları içinde olduğun sürece )

Ekteki videoyu görmedim ama o adamın 21 PC kullanıyor olması benim oyun oynamamı etkilemiyor. Bahsi geçen slotlarda gözümde yok. Legal olarak bu işi yapıyorsa tebrik ederim.

Bu adamların 8 PC ile bir slota çökmesinin tek nedeni karşısında rakip olmamasıdır. Toplanın alın slotu ama Yapamıyorsunuz değil mi? Çünkü 8 ayrı insan olunca menfaat işin içine giriyor , anlaşmazlık çıkıyor. Biri DC preyi değişiyor exp gelsin diye , öteki millet AFK diye petin ayarını 0'a çekip milletin üstünü dolduruyor.

Bu arada solo farm ile karakter dizip bir şeyler yapmak isteyenler bunu başarıyor. Niyet çok önemli. Sen hem karakter dizeyim, hem cebime para koyayım diyorsan solo kurtarmıyor dersin.

adamın kastığı slota gidersin ks atarsın slotu alamıyorsan arkadaşlarını çağırırsın yine ks atarsın yine de slotu alamıyorsan yapacak bir şey yoktur adam macro ise video çeker crye atarsın gerekli işlemi yaparlar ama tek başınaysan bu oyundan hiçbir şey yapamıyorsun.

İnsanların imkanı var diye 20 30 bilgisayar ile oyun oynayıp suistimal edemezler.Örnek verilen şeylere bakar mısınız ? 8 ayrı kişi farm yapmak istediği zaman 8 kişiye ihtiyaç var herkes tek karakter ile girip bir şeyler yapmak istiyor.Öte yandan bir adam 8 karaktere girip kendi başına oyunda istediği yerde egemen oluyor.Çok basit düşünmek gerekirse bu 21 bilgisayarı olan arkadaş ile başa çıkmak için nasıl bir ortamı olmalı diğer kişilerin ? Haksız rekabet oluyor haksız kazanç elde ediyor.Bu ve bunun gibi insanlar ile başa çıkmak için nasıl bir yol izlenmeli ? Ortam ortam demişsiniz bir insan 21 karaktere sahip siz bu insanla başa çıkmak için ayrı ayrı 21 insan toplamanız gerekli çok basit olarak .Sorun bu durumun zaten legal olması. 21 kişinin ayrı ayrı karakterlere sahip olup oyun oynaması farklı bir kişinin 21 karaktere sahip olup emek sömürmesi farklı bir durum.