Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Karakter Seçimi

Arkadaşlar oyunu yaklaşık 1 yıldır oynuyorum ama bu ws pk olayı bana çok karışık geliyor bir türlü main karakterimi seçemedim şu ana kadar hep archer ve Battle Priest oynadım genelde bdw olsun jr gibi yerlerde fight olunca elim aytağım dolanıyor canlı yayınları falan izliyorum millet gözü kapalı bende ise el ayak dolanıyor birde çoğu kişi bana priest ve okçu oynama onlar oyunun en zor karakteri diyor warior aç diyorlar ama warior açıncada solo farm yapıp item alamıyosun zaten playerlik düzgün olmadığı için cz gibi yerlerdede partiye alıp farm yaptırmazlar valla arada kaldım yokmu tecrübelerini paylaşacak biri aksi takdirde çok sevdiğim oyunu istemeyerek bırakmak zorunda kalıcam
    Last edited by HoLyBLade1; 06-06-2020 at 06:21 PM.

Dostum playerligini gelistirmen lazım. Solo farmi priestle yaparsin ama cz olayı başka. Cz de farm yapip para kasmam lazim dersen warrior olabilir en az 80 olman lazim. vs pk olayi %80 item %20 playerliktir. Warrior partyle cok rahat pk atabilirsin ama warrior masraflı diyolar ben hic oynamadım. Sen warrior aç 80 yap sonra cz balrog boroo da kasan bi clana gir öyle öyle öğrenirsin oynamasını.

Senior Member
    Zamanla elin alışır rahat ol çok kasma bırak ölen ölsün

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sevdiğin karakteri oyna, elin elbet alışıcak. item dediğin de zamanla olur. farmdan çok verim alamasan da etkinlik kaçırmamaya dikkat edersen yavaş yavaş üstünü dizersin.
    consume & adapt

Senior Member
    O zaman sorumluluk almayan bir karakter seç o da warrior. Shel set raptor 7 old takılar idare eder yeni sw de tabi.
    Asas tecrübe ister prof olman gerek
    Okçu da biraz öyle skilleri çok asas gibi.
    Bp desen und ac cc + heal atacaksın kaçırırsan suçlu sen olursun.
    İşin özü warrior
    Tek skill vur geç. Senden beklenti yok.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Şunu da unutmamak lazım; warrior çok yakıyor. Masraflı iş. Yıllardır pot, sc vs. masrafı toplasam bir motor almıştım. Ayrıca warrior ile solo farm yapabilirsin. Ufak ufak bus kasabilirsin. 83lv 'e ulaşırsan eğer rahat edersin. Hangi sunucuyu düşündüğünü yazmamışsın. Tahmini konuşmak gerekir ise warrior da etkili olmak için biraz item yapman gerekir.

Senior Member
    Okçunu oyna sw isteyene sw at hatta istemeden at yeter başka kimse sana bir şey için kızmaz