Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Itam hirsizliği

öncelikle bütün saygi değer arkadaşlari selamlar konuma başlamak isterim +9 wp raum ve +21 shard itemim çalinmiştir ve şunu söyleyim hiç kimsede şifrem bulunmamaktadir sadece adamla konuştum ve itemi adama saticaktim tam pazara koycaktimki pat dc yedim sonrasinda girdim oyuna tekrardan hemen şifremi unnutum yaptim ama ne yazikki olan olmuştu + 9 wp raum ve +21 shard yok olmuştu kimse güvende değil dostlar iyi oyunlar dilerim hepinize...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap ve otp bilgileri paylaşılmadığı sürece başka birisinin giriş yapması mümkün değildir.

Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba,

Her ustanın elbet gizli bir tarifi vardır. Şaka bir yana, ICS servisini kullanan oyuncularımız bilgilerini paylaşmadığı sürece hesaplarına erişimlerini ancak portala kadar kaybedebilirler. Yani hesabı çalan kişi portala kadar giriş yapabilse bile oyunda asla geçemeyeceği bir engelle karşılaşır (ta ki siz ICS bilgilerinizi paylaşana kadar). Üstelik ICS servisi portal üzerinden aktifse, mail adresi bile değiştirilemez. Özetle ICS aktifse ve paylaşım yoksa hesap soyulamaz, soyulamadığı için de restorasyona gerek kalmaz.

Çoğu oyuncumuzda gördüğümüz, uyarılarımızı dikkate almayarak hesaplarını başka oyuncularla paylaşımlı bir şekilde oynamasıdır ya da başka oyuncuların hesaplarına herhangi bir nedenden dolayı giriş yapmalarına izin vermesidir. Gelen biletlerdeki açıklamaların, sistemlerimizdeki kayıtlarla çelişmesi durumu ve suçluyu basit bir şekilde açığa çıkarmaktadır.

Bu nedenle lütfen ICS/OTP servislerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin. ICS OP!
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Anlaşmamız gereken bir nokta var ki ICS bilgileri paylaşılmadığı sürece hesapların soyulabilmesi mümkün değil. Forumda bu tür şeyler okuyabilirsiniz, bunlar sizi yanıltabilir ancak incelemelerimiz sonucu bu söylemlerin doğru olmadığını görüyoruz Çok yakında hesap güvenlikleri ile ilgili daha fazla bilgilendirmeler sunacağız, lütfen takipte kalın.
    Yaşadığınız duruma üzüldüm. Bu konuda daha önceden hazırlanmış aşağıdakivideolara göz atmanızda da fayda var.

Benİm 4 tane bİlgİsayarİm var hepsİylede oynuyorum kİ Şunuda belİrteyİm benden baŞka hesaba gİren olmadİ ve emİnİmkİ +9 wp raum İle +21 shard Çalİndİ buna raĞmen tİcket attİm ve dÖnÜŞ yapmadİlar ben kendİ hesabİmİ kendİm Çalacak deĞİlİm 4 5 kere onlİne oyun oynadİm hİÇ bİ Şekİlde sorun yaŞamadİm ve bu verdİĞİmm emek ve paralar boŞa gİttİ bİr emekÇİyİ daha kaybettİnİz bu Şekİlde bence ÇÖzÜm bulmanİz gerek oyunda artİk oyuncu bİle az sayida eskİsİ gİbİ bİ oyun deĞİl hesap Çalİnmalar Çar soyulmalar buglar daha nİcelerİ sİz suÇu bende buluyorsunuz Öncelİkle bİ kendİnİze bakin oyun ne hale geldİ buna bakin bu kadar basİtse herŞey oyuna baŞlamadan Önce belİrtİn barİ bakalim kaÇ oyun sever bu oyunu oynayabİlcek

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by serkut10 View Post
    Benİm 4 tane bİlgİsayarİm var hepsİylede oynuyorum kİ Şunuda belİrteyİm benden baŞka hesaba gİren olmadİ ve emİnİmkİ +9 wp raum İle +21 shard Çalİndİ buna raĞmen tİcket attİm ve dÖnÜŞ yapmadİlar ben kendİ hesabİmİ kendİm Çalacak deĞİlİm 4 5 kere onlİne oyun oynadİm hİÇ bİ Şekİlde sorun yaŞamadİm ve bu verdİĞİmm emek ve paralar boŞa gİttİ bİr emekÇİyİ daha kaybettİnİz bu Şekİlde bence ÇÖzÜm bulmanİz gerek oyunda artİk oyuncu bİle az sayida eskİsİ gİbİ bİ oyun deĞİl hesap Çalİnmalar Çar soyulmalar buglar daha nİcelerİ sİz suÇu bende buluyorsunuz Öncelİkle bİ kendİnİze bakin oyun ne hale geldİ buna bakin bu kadar basİtse herŞey oyuna baŞlamadan Önce belİrtİn barİ bakalim kaÇ oyun sever bu oyunu oynayabİlcek
    Öncelikle ne yazık ki eşya restorasyonu gerçekleştirilemiyor ve hafta sonu destek sisteminin resmi tatil günüdür. Bu nedenle biletinizi henüz yanıt gelmemiş olabilir. Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi AnyOtp uygulamasını kullanıyorsanız ve hesap paylaşımı yapmıyorsanız soyulma ihtimaliniz yoktur.

Fakat sahte sitelere girişin ve sistem güvenliklerinin önemini de es geçmemek lazım.

Angry sss

sormak istediğim şey sahte hiç bi siteye giriş yapmadım kayıtlarda hattam varmidir zaden ne olduğunu anlamadım direk dc oldum sonra gene girdim sonra tekrar dc oldum işe yarayacak herşeyim gitmiş size bişey sorucam itemlerim geri gelme ihtimali nedir yoksa hesabi kapaticam oynamaya değer bişey yok zdn nedense hirsizlik sadece bu oyuna özgü bişey buna engel olamıyosanız suç sizdedir bunu oyuncada aramayın ICS herneyse bunlari kulanmaya bile gerek yok işinizi doğru yapsaniz

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    ICS kullanılmayan hesaplara restorasyon sağlanmıyor + olarak ICS kullanan hesaplarda hacklenme durumu neredeyse 0 . Büyük ihtimal sen ya ICS kullanmıyorsan yada PC 'den kullanıyorsun, başka bir yöntemi yok çünkü geçmiş olsun dostum .

Ben oyunu yÜkledİm zdn ben hecklenİyosam eĞer bu benİm suÇum deĞİl kİmse Şİfremİ bİlmİyorken adam gelİp benİm İtemİmİ alİyorsa bu oyunun aÇİĞİdİr bunu oyunu yÜklerken belİrtmelerİ gerekİr 10 bİn 20 bİn lİra harcadİkdan sonra bunu ics kulansan ne olur kullanmasan ne olur yarİn bugÜn gene heclİcekler eemİn olun yanİ oyunda hala eskİ sÜrÜm buglar var onlar ÇÖzÜlmemİŞken bu oyunda hecleme ÇÖzÜlmez

Senior Member
    Oyun açığından soyulma diye bir şey yok. Soğuk su içip devam.

ICS programi ndn kulanıyoz peki yada kullanma gereği duyuyoruz ?

Senior Member
    Böyle şifreni kaptırıp sağı solu suçlama diye. : D