Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 41
    Junior Member
    Öncelikle benim ki bir şikayet değil. Tabi ki makrocular cezalandırılabilir bir kural koyduysanız buna uyulmalı her oyunun kendine has kuralları vardır.
    Ancak tamamen makrosuz oynamaya çalışan biri olarak ms veren yada çöp slotları olan bir yerde makrosuz birisini görmedim. Haliyle şikayet ediyorum cezalandırılıyor belki de 1 hafta sonra ama adam 1 hafta zaten orada o gidiyor başkası geliyor. Normal genie ile oynayan oyuncuların hiç bir şansı yok. Genie ye bıraksam bile yarım saat sonra bir tane makro gelip slotu alıyor. Tek yaptığım şikayet edip alt f4 çekmek. Son 15 günüm bu gidişle asla gelmemek üzere bırakıcam sanırım. İyi çalışmalar

Senior Member EraJacque16's Avatar
    GM inisiyatifine bağlı olsa da ancak 3. defada perma ban veriliyor, yeteri kadar caydırıcı değil.
    consume & adapt

kardeşim istiyorsan teamwieverdan hesabıma gel kendi gözünle gör yada whatsapptan video açayım crackli oyun bile indirmiyorum ben bilgisayarıma çok dikkat ediyorum banka işlemlerimi yaptığım için o tarz programlar indirmiyorum mkro veya tbl olsam aktif oynardım ben ama 1.5 yıldır oynamıyordum tam oyuna başlama kararı aldım bi girdim çar hapiste neden diye ticket attım cevap illegal program iyi ama olsa daha önce de hapse girerdim o da yok 1.5 yıldır 1 defa jr bile girmedim bi partiye girmedim

Merhaba Arkadaşlar

İsmim Emre 29 Yaşındayım Ares sunucusnda oynuyorum

Bu sabah 2 gün önce ring den satın aldığım bpm ile htb de farm yapıyordum.
    Aniden dc oldum sonra girdigimde 3rd party tools vsvs yazdı yani kısacası koxp nedeniyle süresiz ban yedim.

Şimdi koxptan ban yiyen hiç kimse ben koxp kullandım demez ancak gerçekten bilgisayarımda böyle bir program mevcud degil
    Bu riski alamam çünkü şirket bilgisayarı kullanıyorum ve bu tarz yazılımların ne denli virüs içerme potansiyeli olduğunun farkıdnayım.

Ben farklı bir noktaya değineceğim Banımın açılmasını gerçekten ummuyorum çünkü daha .açılan görmedim.

Benim sorum ben bu oyuna aylık ortalama 1000 tl para harcıyorsam neden tek muhattabım sadece TICKET ?
    Bundan cok daha az para harcadığımız nice hizmet tarafından defalarca kez aranmıyor muyuz
    Bir problemimiz olduğunda haksızlıga ugradıgımızda konuşabileceğimiz derdimizi anlatabileceğimiz bir müşteri hizmetleri numarası neden yok?

Bu oyunun kazandığı para ne harcadığı para ne bizden binlerce lira para toplanıyor karşılığında karakterimize sanal rakamlar giriliyor.
    Gerçek hayatta hiçbir karşılığı olmayan itemler skinler vs

Helali hoş olsun ancak benim söylemek istediğim müşteri memnuniyeti neden geri planda bu kadar
    Namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki hiçbir illegal program kulanmadım kanıtlayana tüm hesaplarım feda olsun.
    ama Allaha sadece bu oyuna çok para yatırmadığım için şükrediyorum.

Bilgilerinze

Nazım Emre Yıldız

Junior Member
    Quote Originally Posted by erz_FQVvwsZC View Post
    Merhaba Arkadaşlar

İsmim Emre 29 Yaşındayım Ares sunucusnda oynuyorum

Bu sabah 2 gün önce ring den satın aldığım bpm ile htb de farm yapıyordum.
    Aniden dc oldum sonra girdigimde 3rd party tools vsvs yazdı yani kısacası koxp nedeniyle süresiz ban yedim.

Şimdi koxptan ban yiyen hiç kimse ben koxp kullandım demez ancak gerçekten bilgisayarımda böyle bir program mevcud degil
    Bu riski alamam çünkü şirket bilgisayarı kullanıyorum ve bu tarz yazılımların ne denli virüs içerme potansiyeli olduğunun farkıdnayım.

Ben farklı bir noktaya değineceğim Banımın açılmasını gerçekten ummuyorum çünkü daha .açılan görmedim.

Benim sorum ben bu oyuna aylık ortalama 1000 tl para harcıyorsam neden tek muhattabım sadece TICKET ?
    Bundan cok daha az para harcadığımız nice hizmet tarafından defalarca kez aranmıyor muyuz
    Bir problemimiz olduğunda haksızlıga ugradıgımızda konuşabileceğimiz derdimizi anlatabileceğimiz bir müşteri hizmetleri numarası neden yok?

Bu oyunun kazandığı para ne harcadığı para ne bizden binlerce lira para toplanıyor karşılığında karakterimize sanal rakamlar giriliyor.
    Gerçek hayatta hiçbir karşılığı olmayan itemler skinler vs

Helali hoş olsun ancak benim söylemek istediğim müşteri memnuniyeti neden geri planda bu kadar
    Namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki hiçbir illegal program kulanmadım kanıtlayana tüm hesaplarım feda olsun.
    ama Allaha sadece bu oyuna çok para yatırmadığım için şükrediyorum.

Bilgilerinze

Nazım Emre Yıldız

Ticketlerin hiçbir şekilde dikkate alındığını zannetmiyorum, sabah saatlerinde biletime cevap göndermişler. İnternetten araştıyorum herkese otomatik cevaplar atıyor. Giden tüm cevaplar aynı. Gmlerin oyuncunun karakterine bağlanıp izlediklerini biliyorum, banlanmadan önce hiç değilse böyle bir şekilde izleseler karakteri onlarda neyin ne olduğunu görecekler.

Charı 36 lwl yapana kadar göbeğim çatlamış, trade açma seviyesinden sonra bir kere bile mob kesmemişim herhangi bir etkinliğe katılmamışım, isteseler bunu görürler ama hiç bir şekilde tenezzül etmiyorlar. Direk TPT etiketini yapıştırıyor sonrasında ne halin varsa gör diyor.

Kafalarına göre davrandıklarına adım kadar eminim artık.

Bilgisayarım da herhangi bir 3. parti uygulama kullanmadığıma adım kadar eminim ki zaten aksi bir durum olsa bu kadar çırpınmam. Virüs olabilir bilgisayarım da, her ne kadar anti virüs programı kullansam da bilgisayarıma birşeyler indirmek durumunda kalıyorum.

Ama hiç bir şekilde ciddi bir kişi yok karşımızda.

Cidden yazık yani, karşımız da aciz insanlardan başka hiç bir kimse yok.

Merhaba
    Karakterim hapse atılğı için ticket attım ve cevap olarak İlegal/makro kullandığınız dediğiniz bu benim kullanmadığım exp ve farmlar için açılmış ikinci bir karakterimdi.Zaten incelediğiniz zaman 2 aydan bir süredir aktif değildi bile son 15 20 gündür arada sırada nadiren jr utc için kullanıldı o bile çok nadir şekilde yani
    kullanılmayan bir karakter nasıl illegal birşeye bulaşır hadi bunu geçtim aynı pclerden ve aynı internetlerden kardeşim ve benim asıl güçlü ve değerli karakterlerimizle aktif olarak oynuyoruz bişey olsa zaten onlara olurdu kesinlikle hata yapıyorsunuz . Destan-Oxtower

#AFO-284-24909 XIGNCODE DOSYLARINI YÜKLEYEREK YENİDEN BİR TİCKET AÇTIM BU HAKSIZ HAPSİ KABUL ETMİYORUM.ÇOK SAÇMA ABİ AYNI PC DEN KENDİ KARAKTERİMLE BÜTÜN GÜN OYUNDAYIM
    Last edited by KTUTURK55; 06-08-2020 at 06:14 PM.

Junior Member
    Nttnow programındaki sorunu ne zaman çözüme bağlıcaksınız ?

Benim konu ile alakasız ama ciddi bir sorunum var ilgilenirseniz sevinirim Eryudes DreamShutter adlı hesabım tüm destek hizmetlerinden mahrum o yüzden buraya yazmak zorunda kaldım.Hesabım eski , ve yeni serverlar gelince ilk anda eski accountlarla girilmiyordu bende araştırmadan yeni mail ile yeni account acarak oynadım fakat eski hesaplarımı aynı telefon numarasına bağlayamadığım için çoklu hesap yada devredilmiş hesap kullanımı olarak görünen hesabımın destek hizmetini kaybettiğimi düşünüyorum. Ben şu an telefon numaramı değiştirdim ve İCS deki telefon numaramı değiştirmek OTP mi sıfırlamak ve tek hesapla DreamShutter la oynamak istiyorum fakat elimden birşey gelmiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim ..

Saygılarımla...
    DreamShutter

Senior Member
    aslında nickleri yazıcak oyuncuların liste halinde şu şundan bu bundan bizde zevkle okuyacaz serverini nickini neden ban yediğini ...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by ademss_paderborn View Post
    kardeşim istiyorsan teamwieverdan hesabıma gel kendi gözünle gör yada whatsapptan video açayım crackli oyun bile indirmiyorum ben bilgisayarıma çok dikkat ediyorum banka işlemlerimi yaptığım için o tarz programlar indirmiyorum mkro veya tbl olsam aktif oynardım ben ama 1.5 yıldır oynamıyordum tam oyuna başlama kararı aldım bi girdim çar hapiste neden diye ticket attım cevap illegal program iyi ama olsa daha önce de hapse girerdim o da yok 1.5 yıldır 1 defa jr bile girmedim bi partiye girmedim
    Hesap desteği yalnızca destek sistemi üzerinden verilmektedir.

Quote Originally Posted by rcptskl View Post
    Ticketlerin hiçbir şekilde dikkate alındığını zannetmiyorum, sabah saatlerinde biletime cevap göndermişler. İnternetten araştıyorum herkese otomatik cevaplar atıyor. Giden tüm cevaplar aynı. Gmlerin oyuncunun karakterine bağlanıp izlediklerini biliyorum, banlanmadan önce hiç değilse böyle bir şekilde izleseler karakteri onlarda neyin ne olduğunu görecekler.

Charı 36 lwl yapana kadar göbeğim çatlamış, trade açma seviyesinden sonra bir kere bile mob kesmemişim herhangi bir etkinliğe katılmamışım, isteseler bunu görürler ama hiç bir şekilde tenezzül etmiyorlar. Direk TPT etiketini yapıştırıyor sonrasında ne halin varsa gör diyor.

Kafalarına göre davrandıklarına adım kadar eminim artık.

Bilgisayarım da herhangi bir 3. parti uygulama kullanmadığıma adım kadar eminim ki zaten aksi bir durum olsa bu kadar çırpınmam. Virüs olabilir bilgisayarım da, her ne kadar anti virüs programı kullansam da bilgisayarıma birşeyler indirmek durumunda kalıyorum.

Ama hiç bir şekilde ciddi bir kişi yok karşımızda.

Cidden yazık yani, karşımız da aciz insanlardan başka hiç bir kimse yok.
    Gönderilen biletlerin hiçbiri otomatik değil, belirli incelemeler sonucu verilen yanıtlardır.