Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Hacker Account

Junior Member

Hacker Account

Merhaba,

İd-şifre yazdıkdan sonra hacker account(S) yazıyor.Bunun nedeni ne oluyor tam olarak yetkililer açıklama yapabilirse sevinirim.Ticket Ko ban olarak atılmıştır.Yanlış yeremi attım ticketi ?

Edit : Başlığı yanlış açmışım hacker account yazan yazı.

iyi çalışmalar,

EK :

Destek Ekibi tarafından verilen cevap :

Merhaba,

Hesabınız savcılık tarafından yürütülen bir dosyaya dahil olduğu için kapatılmıştır.Savcılık dosyayı sonuçlanana kadar bu hesaplar üzerinde herhangi bir işlem yapılması yada tarafınıza dosya hakkında daha detaylı bilgi verilmesi maalesef mümkün değildir.

Saygılarımızla,

Ben karakterim hakkında bilgi alamıyorsam neyden dolayı suçlandığımın bilgisini alamıyorsam bu karakter sizinmi benim mi ?
    Last edited by Tifarg; 06-08-2020 at 03:17 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Hesabınızla ilgili bilgiyi sadece destek bölümünden alabilirsiniz. Bilet gönderdiyseniz gelecek yanıtı sabırla bekleyin. Bu süreçte biletinizi güncellemeyin ve yeni bir bilet göndermeyin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Hesabınızla ilgili bilgiyi sadece destek bölümünden alabilirsiniz. Bilet gönderdiyseniz gelecek yanıtı sabırla bekleyin. Bu süreçte biletinizi güncellemeyin ve yeni bir bilet göndermeyin.
    bilet gönderdim dün.Bu banın acıklaması nedir ne yüzünden yenir ve Ko ban olarak ticket attım doğrumu ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Tifarg View Post
    bilet gönderdim dün.Bu banın acıklaması nedir ne yüzünden yenir ve Ko ban olarak ticket attım doğrumu ?
    Merhaba,

Gerekli yanıtı size destek ekibi verecektir, buradan herhangi bir yanıt almanız mümkün değildir. Lütfen bu süreçte yeni bir bilet göndermeyin ve var olan biletinizi güncellemeyin, sabırla biletinize gelecek olan yanıtı bekleyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilginize,

Junior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

Gerekli yanıtı size destek ekibi verecektir, buradan herhangi bir yanıt almanız mümkün değildir. Lütfen bu süreçte yeni bir bilet göndermeyin ve var olan biletinizi güncellemeyin, sabırla biletinize gelecek olan yanıtı bekleyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilginize,
    Ko ban yerine ticket atıldı bu doğru yermi attığım ticket yeri ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tifarg View Post
    Ko ban yerine ticket atıldı bu doğru yermi attığım ticket yeri ?
    Bir problem yok. KO Ban / Jail / Unblock kategorisine bilet gönderebilirsiniz. Yanlış kategori olsa bile doğru kategoriye taşınıyor.

Junior Member
    Kardeş geçmiş olsum aynısı geçen haftalarda başıma geldi otp yoksa charın soyuldu büyük ihtimal ve destek ekibinde arkadaşlarda sözde güvenlik sebebiyle unblock edldğini söyliyecek ve hesabı açacak. Dua et soyulmamış ol

Junior Member
    Quote Originally Posted by Fatrabit View Post
    Kardeş geçmiş olsum aynısı geçen haftalarda başıma geldi otp yoksa charın soyuldu büyük ihtimal ve destek ekibinde arkadaşlarda sözde güvenlik sebebiyle unblock edldğini söyliyecek ve hesabı açacak. Dua et soyulmamış ol
    otp mevcut hesapta.char dc yedikden sonra ban yedi.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Test modlar, adam doğru yere mi attım diyor verdikleri cevaba bakar mısınız?

Bu arada geçmiş olsun dostum
    Last edited by SkCLucky; 06-06-2020 at 02:22 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Cmyrtmnn View Post
    Test modlar, adam doğru yere mi attım diyor verdikleri cevaba bakar mısınız?

Bu arada geçmiş olsun dostum
    Merhaba,

Verilen bilgide herhangi bir yanlışlık yok yalnızca ufak bir detay yanıtsız kalmış oda kısa bir süre içinde arkadaşımız tarafından yanıtlamış.

Test moderator arkadaşlarımızın heyecanına vermek lazım. Ayrıca, kimi zaman bizim dahi gözümüzden kaçan durumlar olabiliyor. Sonuçta hepimiz insanız.