Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Unhappy JR sonrası İnventory bugda kaldı

Selam Jr girdim yaratıkları kestik falan sıra bendeyken mavi gem aldım daha sonra jr yi kazandık ve eslanta ışınlandım inventory açtıgımda sadece 2 adet jr kazandıgım ıcın verılen gemlerden gelmıstı inventory deki mavi gem kaybolmuştu. Bir gün sonra yine jr girdim ve yaratık kestık sıra bendeydi ve kutu açıp ben tıkladım gem bir altımdaki oyuncuya gitti, pek önemsemedim diğer gün yine jr girdim ve yine aynı şey oldu sanırım inventory buga girdi bununla ilgili ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bug kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz. Durumu detaylıca anlatınız. Hatta her zaman aynı problem yaşanıyorsa video kaydı oluşturup, görsel olarak bilet göndermeniz daha da iyi olacaktır.

Junior Member
    Konuyla ilgili forum bilgim cok yok ticket atabileceğim sayfanın bana bırakabileceğiniz bir linki var mı? Teşekkürler

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SickBastard View Post
    Konuyla ilgili forum bilgim cok yok ticket atabileceğim sayfanın bana bırakabileceğiniz bir linki var mı? Teşekkürler
    Merhaba,

Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra, biletinize gelecek yanıtı sabırla bekleyin. Bu süreçte yeni bir bilet göndermeyin ve var olan biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır. Ek olarak, müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    ağırlıktan dolayı oluyor bu genelde. undy almak için str de olan bi item takıyorsan-çıkartıyorsan weight bug olur içerdeki droplar gelmez.