Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Bu hesap için gerekli kontroller yapılacaktır.

"Bu hesap için gerekli kontroller yapılacaktır." Bu açıklama tam olarak hangi işlemler yapılacağı anlamına geliyor? 1 haftadır 3 farklı CR post unda 4 farklı hesap raporladım makro kullandıklarına dair video ile destekledim videolarda genienin z ye almadığı yaratıklara nasıl döndükleri bariz bir şekilde görünüyor. ben ordayken adam bunu kullanıyor ve haksız şekilde ks ile slotu makro yardımıyla alıyor. ben slotu bırakınca belki de bir daha açmayacak başka ks gelene kadar , oyun içi bir gm kontrol ettiğinde kullanmıyorsa bu adam masum mu oluyor ? videoda bariz görünen bir şeye işlem yapılmıyor mu ? hele son makro raporunda adam pişkin gibi bana faren yoksa bu slota gelme diyor. bir diğeri tekrar baktım yalnız ama çatır çatır kullanmaya devam ediyor.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum kontroller yoğunluğa göre biraz geç olabiliyor, sabretmekte fayda var .

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

CR bölümündeki tüm raporlar detaylı olarak incelenmektedir. Bu nedenle yoğunluk olabiliyor, şikayetlerinizin sonuçlanmasını sabırla bekleyin.

İyi forumlar.

Junior Member
    2 sinin videosunu kanalda gereksiz yere durmasını istemediğim için ve izlendiğini düşünerek kaldırdım. videoların yedekleri alınıyor mu?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by acilino150 View Post
    2 sinin videosunu kanalda gereksiz yere durmasını istemediğim için ve izlendiğini düşünerek kaldırdım. videoların yedekleri alınıyor mu?
    Bildiğim kadarıyla link olarak saklanıyor, işlem yapılana dek yada herhangi bir cevap alana dek kaldırmanı tavsiye etmem dostum.