Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Her zaman girdiğim char akşam hacker accaount şeklinde kapatılmış...

arkadşalar ben pazarcıyım akşam işten eve geldim pazarlara bakayım dedim bir de ne göreyim hacker accaunt yazıyor ..O ne demek onu anlamadım..Olay nasıl oldu onu anlamadım bana yardımcı olursanız sevinirim..Shell alıp satıyorum ben sürekli..

Oynadığın char çalınmış sonrasında da gerçek sahibinin şikayet etmesiyle hesap kapatılmış diye düşünüyorum. Bir mod açıklama yapar görürse.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınız inceleme için kapatılmış olabilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için Destek Ekibine KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Hesabınız inceleme için kapatılmış olabilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için Destek Ekibine KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.
    charın ilk sahibiyim ilk ben açtım önceki sahibi v.s olamaz tüm bilgilerim mevcut..illegal bir durum söz konusu bile değildir..pazardan çıkmam etmem şaka gibi ..ticket attım bekliyorum bakalım..inşallah gm arkadaşlar yardımcı olur biran önce ..şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyorm.