Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 90
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Teşekkurler bize de 2 gem mi gelecekmiş inanamıyorum
    10 masayla alıs kuran mafia fiyatları hemen kırar, olsun saklarız sonra satarız hehe
    5k fazladan alış kur bak kaç pm geliyor ks kurma diye, kursam ki kurdum o ara, ne yapacaksa artık

Hiçbir üretim maliyet olmayan sadece pikselleri satan şirketlerin oyuncularına cimrilik yapmalarını hiç anlayamıyordum zaten.
    Allahın pikseli yani, gerçek bile değil
    pixelleri satıyor dediğin şirketler 21. yüzyılda dünyanın en değerli şirketleri , daha bu hafta Türk mobil oyun firması 1.8 milyar $ a piyasanın mobil oyun devine satıldı , hangi Holding hangi fabrikanın değeri bu satış miktarına yaklaşabilir ?

siz cidden inanılmazsınız. hayretler içerisinde izliyorum yahu bir nefret bu kadar olabilir hak veririm de bu kadarda belli edilmez, göstere göstere reklamı yapılmaz. şu sirius'u açacak mısınız artık??

şuna net cevap verin dürüst olun açacaksanız evet açacağız diyin tarih verin yok açmıcaksanız açmıcaz diyin oyun sizin sonuç olarak sizin keyfinize veya kararınıza bişey diyemem ama net olun.

vega lehine karar artık vicdani sınırları zorladığı için büyük tepki çekeceği için böyle formülize etmişler

Junior Member
    sirius 4-5 ntt game sitesinden boş gözüküyor ama hala acılmadı hayır bu sefer vega gibi olacak sonra yine ugras dur canlandırmak için. Acılmayacak sa soyleyın basa oyuna gecelim.

garip ya. Baktılar herkes sirius istiyor. Diğer serverlara yeni oyuncu gitmiyor. Madem siz gitmiyorsunuz biz sizi seve seve diğer serverlarda oynatıcaz. Biliyorlar ki sirius açtıklarında vega eskisinden de beter olcak

Quote Originally Posted by RebornOfLegacy03 View Post
    Merhaba,

Launcher'de start 3-4 defa açıp kapattığımda start geliyor ve login ekranında bilgileri girdikten sonra 10060 hatası alıyorum.
    bir kaç pacht alıp tekrar başlat

Member Hk35's Avatar
    Nickname
    InisMona
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Benim anlamadığım nokta şu nttnow u hesabıma 2-3 hafta önce bağladım fakat Sirius ta hesap açabildim hatta bugün 0 dan orada başladım

Member TekGeldimTekGiderim's Avatar
    Nickname
    lTekGeldimTekGiderim
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Şu 1+1 her geldiğinde nttye güzel dileklerde bulunuyorum 4 slotta +80 ve asıl charim reb 9 +75 3 gün bile sürmüyor zaten 83 ve üstü rebli charlarimiz var asıl olay emek orada dönüyor bu eventlar yapılırken neden 80 üstü playerlar düşünülmüyor hiç anlamıyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hk35 View Post
    Benim anlamadığım nokta şu nttnow u hesabıma 2-3 hafta önce bağladım fakat Sirius ta hesap açabildim hatta bugün 0 dan orada başladım
    Merhaba,

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Sunucu kapasitesi nedeniyle:

14 Nisan saat 04:00'dan sonra oluşturulan Premiumlu veya Premiumsuz hesaplar Sirius sunucusuna giriş yapamayacak.

14 Nisan saat 04:00'dan önce oluşturulan ve Premiumsuz hesaplar Sirius sunucusuna giriş yapamayacak.
    Hesabınızı 14 Nisan 04:00'dan önce oluşturmanız durumunda, NTTNow kaydı yaparak ve premium aktif ederek Sirius sunucusuna giriş yapabiliyorsunuz. Önemli olan oyun hesabınızın kayıt tarihidir.