Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 163

Thread: DROP Hk.

Senior Member
    Yani boş çarla bile kasılabilir yani.
    Hem parti bile olabilir diyorsunuz.
    Farmer darlayan asasların ağzı sulanıyordur

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    cz de hobgoblin, treant, ancient, mastadon gibi slotları itemsız, sg, troll gibi slotları da düşük itemlarla dönebilirler. bu saydıkları solo dahi yapılabilicek basit slotlar. 3-4 kişi bir araya gelip pek çok yeri dönebilirler. muhtemelen darlanırlar ama saatte 1 2 defa base gitmekten bişey olmaz. itemım yok cz gidemem diyip emc-lufer ve eslantta takılarak zaten o adamlara yetişemezler. emc-lufer ve eslant ancak char boş durmasın diye afk farma bırakılacak yerler.
    O da olmazsa senden gb alırız paşam...

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    cz de hobgoblin, treant, ancient, mastadon gibi slotları itemsız, sg, troll gibi slotları da düşük itemlarla dönebilirler. bu saydıkları solo dahi yapılabilicek basit slotlar. 3-4 kişi bir araya gelip pek çok yeri dönebilirler. muhtemelen darlanırlar ama saatte 1 2 defa base gitmekten bişey olmaz. itemım yok cz gidemem diyip emc-lufer ve eslantta takılarak zaten o adamlara yetişemezler. emc-lufer ve eslant ancak char boş durmasın diye afk farma bırakılacak yerler.
    Sirius için konuşursak bu slotlarda düşük itemle farm yapamazsın. Yaptığın şeye farm denmez. 1-2 defa değil 1 saatte 10 kere baseye gidersin.
    SG-Troll slotları solo yapılmıyor zaten 4-5 kişilik ekipler halinde yapılıyor. Ve o ekipler düşük itemli değiller.
    Mastodon sürekli kapışma gerektiriyor hem ks hem karşı ırktan gelen için.
    Treant ve Ancient farmer avcısı asasların komşu kapısı yaptığı yer. 2 gündür Chaos vaktinde ağaç kesiyorum. İnt priye vakit harcamıyor adamlar tekleyecek adam peşinde. Bazen CP bekleyip deneyen oluyor. Tek başına kesemeyince bırakıyor. Aslında işime geliyor KSye geliyor okçular 1 dakika sonra yerde. Sonra küfür ediyorlar , video açtım falan yazıyorlar.
    Hopgoblinde itemli veya itemsiz yol üstü olduğu için her şekilde ölüyorsundur.

Bunları yaşayacağına Eslant/Emc gibi yerlerde daha iyi farm yaparsın. Amaç item geliştirmekse tabi.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Alıntıladığın postta adam yanlış hiçbir şey söylememiş sen neden bu kadar kızdın bu posta ?
    Nasil yanlis bisey yok. Asagiliyor insanlari. Ben de dc pre kullaniyorum, gb kasip satmiyorum. 7/24 farm yapmiyorum ama droplardan bende sikayetciyim. Tek amacim charimi guclendirmek. Vakit ve emek harcayip biseyler kesiyorsam, bir seyler elde etmek isterim. Droplardan memnun olmayan herkes doner-ayranci mi oluyor yani?

Bu arkadas belli ki buyuk ihtimalle, gunluk mitril, JR, pk, veya pazarda al-sat disinda bisey yapmiyor. Yapiyor olsaydi bu sekilde insanlari asagilamazdi.

Senior Member
    Ya kac defa cz de aoc kestiniz..
    . Suanda da gayet drobu iyi
    Yok aoclar suan drob yuzunden bosmus... he ya here..... biz hangi aydayiz bi kafanizi Camdan cikarin... herkesin bir hayati var bu da bir onun.... insanlar tatile gidebilir farkli eglenceler bulabilir yaz aylarinda oyle degil mi ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Sirius için konuşursak bu slotlarda düşük itemle farm yapamazsın. Yaptığın şeye farm denmez. 1-2 defa değil 1 saatte 10 kere baseye gidersin.
    SG-Troll slotları solo yapılmıyor zaten 4-5 kişilik ekipler halinde yapılıyor. Ve o ekipler düşük itemli değiller.
    Mastodon sürekli kapışma gerektiriyor hem ks hem karşı ırktan gelen için.
    Treant ve Ancient farmer avcısı asasların komşu kapısı yaptığı yer. 2 gündür Chaos vaktinde ağaç kesiyorum. İnt priye vakit harcamıyor adamlar tekleyecek adam peşinde. Bazen CP bekleyip deneyen oluyor. Tek başına kesemeyince bırakıyor. Aslında işime geliyor KSye geliyor okçular 1 dakika sonra yerde. Sonra küfür ediyorlar , video açtım falan yazıyorlar.
    Hopgoblinde itemli veya itemsiz yol üstü olduğu için her şekilde ölüyorsundur.

Bunları yaşayacağına Eslant/Emc gibi yerlerde daha iyi farm yaparsın. Amaç item geliştirmekse tabi.
    Aynen doğru.
    Asas İnt priye bişe yapamıyor boşuna pot yakmamak için int priye hiç dokunmuyor.
    Hemen yanındaki okçuyu kesiyor. Okçu tovna gidiyor.
    İnt pri pm atıyor gelme ağaç arkasında bekliyor gelirsen de ona dikkat edersin diyor.

Senior Member
    Bu konu meşhur sazan.avi gibi bişey
    Adam oltayı atıyor.
    Bakalım hangi sazan gelecek diye de slotta bekliyordur kesin.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Bence birileri biseyler yapiyor diye asil cildiran sensin. Tamamen provokatif senin yorumun. Oyunda bazi konulardan memnun olmayan ve dusuncesini dile getiren insanlarin hepsini ayni kefeye koyamazsin. Birilerinin seni uyarmasi lazim.
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Nasil yanlis bisey yok. Asagiliyor insanlari. Ben de dc pre kullaniyorum, gb kasip satmiyorum. 7/24 farm yapmiyorum ama droplardan bende sikayetciyim. Tek amacim charimi guclendirmek. Vakit ve emek harcayip biseyler kesiyorsam, bir seyler elde etmek isterim. Droplardan memnun olmayan herkes doner-ayranci mi oluyor yani?

Bu arkadas belli ki buyuk ihtimalle, gunluk mitril, JR, pk, veya pazarda al-sat disinda bisey yapmiyor. Yapiyor olsaydi bu sekilde insanlari asagilamazdi.

bişey yapmak mı ? hahah. biraz mantıklı düşün sen 1 karakter ile oynuyorsun oyun mantığı gereği karakterini günçlendirmeye çalışacaksın, onlar da 60 100 pc ile koxp makro eşya para kasacaklar sana engel olacaklar. Buna karşı çıkmak mı provokatif :confused :
    herhalde sende döner ayrancı tayfadansın gelirlerin kesildi bu arada iddia loto tarzı şeyler oynuyorsan bence hiç oynama tahmin yeteneğin çok kötü
    Quote Originally Posted by auch19921 View Post
    Adamın dediği bazı şeyler doğru olabilir ama aşağılama va tahrik var arkadaşın dediği gibi uslüp yanlış evet 10 15pc farm atanlara çözüm bulunması gerekli ama tavuk dönerci tayfa diye aşşağıladığı insanların çoğu üniversite öğrencisi gelir kapısı olmayan insanlar herkes char dizmek için 10 20milyar para yatıramıyor oyuna herkesde czye çıkıp itemsiz npt olmak istemiyor adamlar eslantta farmliyor luferde farmliyor delosta farmliyor,bunada kimse müdahale edemez yani adamlar 10 15pcli adamlar farmliyor diye emek veren insanların droplarınıda kısarsan sonunda olacağı söyliyim mi?,bomboş serverlar kaçınılmaz son olur bu oyunda 100 kişi varsa 20si pk atıyordur 50si farm 30u pazar yapıyordur sen belli bir kesmin meşgalesini elinden alırsan adam niye oynasın bu oyunu?
    8 Saat Balrog dönüp gelen ekiplerle kapışıp düzenli farmını atan bir ekipin gün sonu kişi başı 20-30-40m kasması ne demek? bu adamlar sence böyle devam ederse toplanıp farm atarlar mı? pk atmak isteyen adamlar gelince o adamlarıda bulamazsa kimle pk atcak? 1 2 team aralarında pk döndürürler sıkılıp hepsi bırakır sonunda.
    üniversite öğrencisinde ne arar 50 60 pc yi geçtim 10 15pc ? üniversite öğrencisi çok para kazanmak istiyorsa saatlerini oyunda geçirmez daha faydalı işler yapar
    Last edited by OWPW; 06-23-2020 at 12:01 PM.

Junior Member
    güzel güzel oyunda herşey şans eheheuehue diye dolanan tipler doluşmuş posta, kimse de demiyor ardream troll önceden 10-12 bus bırakırken şimdi 3 bus bırakıyor, 3 ay önce dönen adam 10 saatte 100den fazla bus kasarken bugün 12 saat dönüp 40ı geçemiyorsa bunu nasıl şansla açıklayacaksınız? az beyin kullanma kabiliyeti, sonra da bi tutam matematik gerekiyor, o da günde 20 saat ko oynadığınız için sizde yok. bu lafım herşeyi şansla geçiştiren döner ekmekçilere.

Junior Member
    undan 2 3 ay kadar önce benimle hemen hemen eşit itemlere sahip arkadaşım benle aynı serverda aynı slotta (ardream troll) saatte 10 bus civarı kasıyordu. Bugün arkadaşlarla konuşunca onlar da aynı busu alıyorlarmış. Ben bugün gidip ardream trollde farmladım, saat başı 3 bus düştü bana. Çöp slotunda 11 saatte 1 gb kasan arkadaşım, droplar düşürülünce aynı slotta 10 saatte 43m kastı. Ne zaman ki dc premium indirime girdi, droplar düşürüldü. Benim sorum şu, kendi oyuncusunu kıskanan bir oyun olabilir mi? Adam da 210 lira verdi ben de aynı parayı verdim neden benim aldığım bus onunkinin yarısından az? Droplar zaten çok kötüydü neden hala düşürmek peşindesiniz? Anlıyorum dc pre indirime girdi ama indirim yüzdesi %20'ydi. Siz de %20 düşürün, indirim bitince dropları %20 tekrar yükseltin. Aylar geçtiği halde dropların %60'ı hala yoksa bu nasıl açıklanabilir? (Postu silecekseniz de en azından mantıklı bir cevap verip silin, burası bir oyun ve biz de oyuncularız)

şu yukarda olanı post attım ve kilitlendi, şaşırmadım