Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 163

Thread: DROP Hk.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Drop sisteminin algoritmasından satır satır bahsedecektim de sonra vazgeçtim benim ne haddime burada o kadar adam varken.

Tek şunu yazayım droplar mob öldükten sonra anlık olarak ayarlanıyor. İster kutuyu aç, istersen çevresinde 45 tur at, town at drop bellidir. Oyundaki çoğu şey şans faktörü ile ilgili. Skill hasarları, skill başarı/sekme, upgrade, chaos generator, item drop.
    Sunucu çalışıyorken droplar hakkında bir şey atıp tutamayız çünkü. AI Server'i durdurup başlatmadıkları sürece (oyundaki tüm npcler moblar kaybolduğunda bunu anlayabiliriz)
    Özetle sunucu bakımlarından sonra drop tamamen kaldırılmadığı sürece. Drop oranlarının azaltıldığını 2 - 3 günde anlamak zor. Ama 5 gün 1 hafta boyunca hiç kimse 1 bus raptor, totamic spear drobu almazsa gel o zaman tekrar konuşalım.

Paranoya oluşmuş burada gördüğüm kadarıyla birisi 2 saate drop alamayınca ya discorda yazıyo ya diğer foruma ya da burada dile getiriyor. Ne umuyorsunuz anlamıyorum gerçekten moradon apple drop oranını mı bekliyorsunuz cidden?

3x raptor alınabilmesi için tanımlanan 3 eşyanın da pot, görev eşyası vs değil high class item grubunda olması gerekir.
    Kaldı ki 1000/1 olan bir droptan bahsediyoruz. Raptoru boşver sen bugüne kadar hiç 3x pot gördün mü? Drop oranı %75 olan bir şey sonuçta. Ben görmedim şahsen.

Onun dışında kutudan 5m 15m alma durumu jackpot etkinliğiyle mümkün.
    Ben de sizin gibi aynı slotta 3 aydır kasıyorum ve droplardan gayet memnunum.
    Sevgiler.
    Bende kendimi çok şey biliyorum zannediyordum

Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    23-04-20, 10:12

Öncelikle sen 1.5 ay önce forumda ne dediğini hatırlıyor musun? Veya fikrin değiştiğinde önceki söylemlerini herkese bildiriyor musun? Gerçekten böyle yapıyorsan helal olsun ne diyeyim. Ben yapmıyorum.
    .
    Öncelikle sağol.

Evet ben burada neysem başka yerde de aynıyım. Farklı değilim. Konuştuğum lafı bilirim. 2 ay da bir senin gibi fikrim değişmez.

Seni ciddiye almayalım o zaman madem öylesin. Yolun açık olsun.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Öncelikle sağol.

Evet ben burada neysem başka yerde de aynıyım. Farklı değilim. Konuştuğum lafı bilirim. 2 ay da bir senin gibi fikrim değişmez.

Seni ciddiye almayalım o zaman madem öylesin. Yolun açık olsun.
    2 ayda bir fikrim değiştiğini değil neden böyle dediğimi alıntılamış olduğun metnin devamında açıkladım.
    Neyi anlamak istiyorsan onu anlıyorsun fikrine saygı duyarım. Bağtıla inanmaya devam edebilirsiniz.
    Senin de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her gün düzenli olarak drop düştü mü konusu açılıyor. Her açılan konu doğru olsaydı drop yerine sizden para kesmesi gerekirdi. Şaka bir yana genel olarak herkes saatlik droplanan eşyanın aynısını bir sonraki saatte de istediği için ve elde edemediğinden sürekli bu tür konular açıyorlar. 1 saatte 4 bus dropladıysa geriye kalan her bir saatte 4 bus elde etmek istiyor, alamayınca da droplar düştü mü? Elbette hayır.
    Para kesiyor zaten reis, pot parasını karşılamayınca kesmiş oluyor :d

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Mgame sorun belki bildirim yapmadan değştirmiştir hemen yok demeyin. Çünkü zaman zaman habersiz güncelleme yaptıkları notlarda yazılmadığını görüyoruz.

Bırakın zor olsun upgrade item yapmakta her şey kolay erişilmesin her şey para olmasın istemiyormuydunuz itemler zor olsun ki değerli olsunlar tadı tuzu olsun

Junior Member
    Arkadaşım bus atan bir slottayım şuanda 1saatte 1 atsın diyelim. Tam 10 saattir çift char ile farklı swlerde yağıyorum 1 tane bus alamadım neyin savunması bu?

kim ne derse desin abi bu droplarla her zaman oynanıyor ve bu gizleniyor benim düsüncem budur ddogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar az sonra kovulacam kesin

Senior Member
    - Reset sonrası droplar düşe düşe eksiye geldik mob kesince benden para gidiyor

Bıkmadınız değil mi? Bu konuyu hala nasıl açabiliyorsunuz? ŞANS kardeşim şans anlayın artık.

Gidip izliyorsunuz bir adet yutubırı . X slotu saatte 5m , 24 saatte 10 Raptor , Y slotu şu saatte bu kadar BUS.

Herhangi deneyin bile kesin karara ulaşması için bir çok kez deneniyor olması gerek. Sen alamıyorsun ama başkası alıyor.
    Burdan nasıl sonuç çıkarılabilir?
    1- Sen yalan söylüyorsun.
    2- Başkası yalan söylüyor.
    3- ŞANS

Sonuca gelelim 90 dakikadır kaleye şut atıyorsun. Sana sorsak kaleci çok iyi , başkası zemin kötü diyor , ben senin kötü forvet olduğunu düşünüyorum.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    güncellemenin gizli maddeleri var, dış mihraklar drop oranlarını düşürdü.
    consume & adapt